Knockoit 500g i Kreatyna Vitalmaxa 450g
Jak to najlepiej rozlozyc na caly cykl aby wszytko zjeść:)
Moja Propozycja:
DT- Rano 5g Mono , przed trenigiem porcja KO i po treningu 5g mono
DNT- Rano mono i w poludnie Mono ( czy dolozyc jeszcze KO , tylko jak bede jadl we wszytkie dni KO to mi starczy tylko na miecha)
Z góry dzia za odp
Jak to najlepiej rozlozyc na caly cykl aby wszytko zjeść:)
Moja Propozycja:
DT- Rano 5g Mono , przed trenigiem porcja KO i po treningu 5g mono
DNT- Rano mono i w poludnie Mono ( czy dolozyc jeszcze KO , tylko jak bede jadl we wszytkie dni KO to mi starczy tylko na miecha)
Z góry dzia za odp
Umiesz liczyc ? licz na Siebie , Twoje życie innych je...
Krzysztof Piekarz
