SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Olimp KNOCKOUT + MONO 450g jak Dawkować

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1227
Knockoit 500g i Kreatyna Vitalmaxa 450g
Jak to najlepiej rozlozyc na caly cykl aby wszytko zjeść:)
Moja Propozycja:

DT- Rano 5g Mono , przed trenigiem porcja KO i po treningu 5g mono

DNT- Rano mono i w poludnie Mono ( czy dolozyc jeszcze KO , tylko jak bede jadl we wszytkie dni KO to mi starczy tylko na miecha)
Z góry dzia za odp

Umiesz liczyc ? licz na Siebie , Twoje życie innych je...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
KO tylko przed treningiem
w nie treningowe mono starczy 1x5g
ew. moze być 2x5g

ale nie ma większego sensu

wg. badań wystarczająca dzienna dawka kreatyny wynosi 5g

po co chcesz wszystko zjeść?
mono pewnie ci zostanie i tym się nie martw, zjesz innym razem, lub zrób koledze prezent

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DT- Rano 5g Mono , przed trenigiem porcja KO i po treningu 5g mono
DNT- Rano mono i w poludnie Mono ( czy dolozyc jeszcze KO

Za dużo kreatyny...
W dni nietreningowe wystarczy 5g zwykłego mono, a jak chcesz to wal 10, ale nie aż tyle.
W treningowe wal, 5g Knocka rano, 5 g mono po treningu, albo 5g Knocka przed treningiem, 5g mono po wysiłku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1227
Albo zaczne przez okolo dwa tygodnie jeśc samo Mono i pożniej zaczne KO w treningowe i w nie trenigowe i tak do konca cyklu ( 45 / 50 dni

Zmieniony przez - virusik w dniu 2009-04-17 15:11:25

Umiesz liczyc ? licz na Siebie , Twoje życie innych je...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 984 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25588
Na dobe wal smiało 10g krety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 984 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25588
Ps ja zamierzam brac 10g Kre-Alkalynu :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1227
:) ja bralem Kre alkalynu zolimpa 4 caps w DT i 2 w DNT i 2cm na łapie i z 15 kg siły na lawce :)

Umiesz liczyc ? licz na Siebie , Twoje życie innych je...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac?

Następny temat

Co sadzicie o takim polaczeniu??

electro
Polecane artykuły