SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zmiana polityki reklamowej - od marca!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/oferta.asp 
Proszę moderatorów i reklamodawców o zapoznanie się z informacją o zmianie regulaminu umieszczania reklam.

Innymi słowy - nie róbcie z działu suplementacja targowiska

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
hehe mowisz jak moja mama jak mozesz a moge

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
Zabronione zostaje podawanie adresów kontaktowych w działach tematycznych. Kontakt z klientem umożliwia wynajęcie działu komercyjnego na forum.

to znaczy zeby pokasowali w podpisach http://...???


CZERWONY HANDLARZ

Cytat roku SFD
"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***ane..."

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Od marca. Pozostaje czas na dyskusję nad tym tematem

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Czyli w zasadzie jeśli ktos nie chce działu (bo w sumie po co dział mnie czy Lalce?) to jedyna forma reklamy to baner (bez podawania adresu czy nazwy sklepu)?
I jeśli ktoś spyta gdzie mozna kupić tanio thermę czy jakąś kreatynę to nie mozna mu odpowiedziec konkretną nazwą sklepu?
Szczerze mówiąc nie sądzę żeby reklamowdawcy byli z tego zadowoleni, ale jak mus to mus.
Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie, w każdym razie trzeba dobrać odpowiednią interpretację tych zasad żeby nie było lipy.
Jeśli ktoś np. spyta gdzie jest tanio jakiś produkt, a ja odpowiem że u mnie to czy jest to już robienie targowiska i podpada czy dopiero jak powiem "u mnie na atleta.pl". Czy w ogóle kazde wymienienie adresu sklepu będzie zabronione?
To wszystko co mi na razie przychodzi do glowy, ale tak jak mówię trzeba jasno napisać na przykładach co wolno a czego nie wolno, żeby później nie było nieporozumień.

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31541
Zabronione zostaje podawanie adresów kontaktowych w działach tematycznych. Kontakt z klientem umożliwia wynajęcie działu komercyjnego na forum - czyli teraz wszyscy sponsorzy i firmy beda musialy miec swoj dzial, gwoli scislosci ?




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Znasz regulamin forum ?
https://www.sfd.pl/1/regulamin_forum.asp
"W regulaminie SFD - jest ze kto obraza i wywoluje zadymy albo jedzie na moderatorow to ma przeyebane"
Lame_Hunters.Sq

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 55245
Bezsens

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23096
wyczuwam tu wplywy naszego rosnacego MONOPOLISTY )

...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chciałbym zgodzić się z Sonbatym (tylko zamiast przykładu atleta.pl proponuję podawać muscle.pl )

istnieje tak wiele form reklamy na forum, że trzeba dokładnie napisać, co wolno a czego nie wolno: chodzi o nazwy sklepów w stopce, wymienianie sklepów w opisach, podawanie-niepodawanie gadu-gadu, teksty typu: weźcie sobie nowy cennik itp.
i żeby była jasność, ja nie mówię, że tego ma nie być, tylko uważam, że powinno być uregulowane

pozdrawiam

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35058
Popieram muscle.pl gdyż wiele kwestji w tej marterii jest zupełnie nie uregulowanych. Należałoby wsztsko usystematyzować co jest dozwolone a co nie. Takie z pozoru błache sprawy jak podawanie numeru GG lub teksty w stylu "kup u mnie bo ja mam" itd. to wszystko godzi w strone finansową forum i w innych sprzedajacych, któchy płacą za reklamę. Myśle, że temat jest do dyskusji...

Pozdrawiam;
Hosse
gg 1135964

Hosse

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
I czy mozna będzie mówić: kup Ovopol u Hosse ?

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie Son, nie będzie można tak pisać

Natomiast będzie można pisać: Kup Ovopol w Muscle.pl, ponieważ od 5 lutego firma prowadzona przez Hosse staje się częścią AlfaNetu będącego właścicielem Muscle.pl

pozdrawiam

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate

Następny temat

ThermaPRO a Xenadrine.....

electro
Polecane artykuły