co ma zrobić 21 latek który od pasa w góre jest szczupły jak patyk a od pasa w dół "otłuszczony" i chce wyrównać proporcje? jak bym był cały gruby to nie miał bym problemu, a co jak schudne jeszcze bardziej na górze a na dole nie??;/ aha moge ćwiczyć wszystko, no troche gorzej z basenem... proszę o pomoc:)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
a teraz robisz coś?
jeżeli nie masz tłuszczu na górze, to jak masz z niego schudnąć?
masz dwa wyjścia - redukcja, bądź rozbudowa góry ciała,
pokaż zdjęcie, bo macie skłonności do przesadzania.
pzdr/
jeżeli nie masz tłuszczu na górze, to jak masz z niego schudnąć?
masz dwa wyjścia - redukcja, bądź rozbudowa góry ciała,
pokaż zdjęcie, bo macie skłonności do przesadzania.
pzdr/
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
nie no nie przesadzam:) ale chyba szybciej jest schudnąć z dołu niż napakować góre
chyba sobie pobiegam
chyba sobie pobiegam
...
treningiem silowym mozesz zredukowac troche tluszczu na dole wiec przy odrobinie szczescia i dobrej diety jedno i drugie sie uda 

Sky is the limit!
http://www.sfd.pl/Indywidualne_Sporty_Ogólnorozwojowe-f101.html zapraszam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz