SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

VITALMAX IONTO VITAMIN DRINK ORG. CZY WERSJA LIGHT?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
Witam!
Prosze o pomoc który Ionto Drink lepszy, zwykły czy wersja light. Jeżeli wersja light nie zawiera węglowodanówi cukrów to działa tak samo jak org?? wersja light 2kcal/100ml, wersja org. 172/100ml. pozdrawiam!

joł

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8505
A do czego Ci to? :)
Nie lepiej sobie kawę wypić albo kupić cukierki z kofeiną, zamiast pić kolorowe płyny słodzone cukrem/aspartamem?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
venomik ... zal . czas odroznic izotoniki od pobudzaczy nie sadzisz ?

autorze, nie widzialem wersji light ale pewno slodzona slodzikami. sam wybierz wegle proste vs slodzik. ale sprawdz sklad (tylko tym sie rozni ?)sobie bo jak mowie, wersji light nie widzalem.

co do dzialania - skoro jest izotonikiem to jest, swoja funkcje powinno spelniac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8505
1. Mea culpa, z przyzwyczajenia założyłem, że mowa o energy drinku i nie sprawdziłem.
2. Wiem dokładnie jaka jest różnica między izotonikiem a drinkiem energetycznym i też mnie mocno irytuje mylenie tego. Nawet kilka miesięcy temu w prywatnym blogu, gdzie takich tematów raczej nie poruszam (tak w ramach dowodu możesz przeszukać okolice listopada )
3. Jeśli napiszę coś błędnego, czy to z roztargnienia (jak tu) czy z braku wiedzy to zwróć mi uwagę spokojnie, bez protekcjonalnego tonu czy młodzieżowych słówek 'żal'
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
typ diety?
jak wygląda przed treningowy?
poziom bf?

między innymi od tego uzależniałbym wybór.
pewnie i tak wybrałbym light, dekstroza jakoś mnie nie kręci,
oraz imo produkt słaby.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-04-03 13:53:50

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
a lepiej z dekstroza czy bez? a co do wersji light to wlasnie nowa weszla niedawno, ta sama cena jest i wersja 'bez cukru/no sugar/sugarfree' :D

joł

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
bez dekstrozy = light.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mi produkt pasuje. koniu czym sie kierujesz mowiac ze slaby ? sklad ? smaki ? wedlug mnie cena jest naprawde niezla, smak - czuc chemia, ale dosc przyjemny. sklad na pierwszy rzut oka wydawal mi sie ok.

venomik sorry jesli urazilem, z twojego posta wynikalo jakbys jednak tego nie rozroznial

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-04-03 14:09:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 85
czyli jesli oczekuje podczas treningu wiekszej redukcji to light brac nie?:D

joł

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351402
skład wydaje mi się kiepskawy.
ale tani, więc to jest plus.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja mam wersję zwykłą, z węglami.
Używam tylko wtedy, gdy mam ochotę poszaleć 2 godziny na spinningu, bo podczas krótszego wysiłku piję samą wodę.
Posiadam smak cytrynowy i jest ok
Dobrze gasi pragnienie

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2009-04-03 14:55:07

Meraviglia!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polecamy!

Następny temat

Dieta po modyfikacjach :)

electro
Polecane artykuły