Szacuny
0
Napisanych postów
37
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
85
Witam!
Prosze o pomoc który Ionto Drink lepszy, zwykły czy wersja light. Jeżeli wersja light nie zawiera węglowodanówi cukrów to działa tak samo jak org?? wersja light 2kcal/100ml, wersja org. 172/100ml. pozdrawiam!
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
venomik ... zal . czas odroznic izotoniki od pobudzaczy nie sadzisz ?
autorze, nie widzialem wersji light ale pewno slodzona slodzikami. sam wybierz wegle proste vs slodzik. ale sprawdz sklad (tylko tym sie rozni ?)sobie bo jak mowie, wersji light nie widzalem.
co do dzialania - skoro jest izotonikiem to jest, swoja funkcje powinno spelniac.
Szacuny
12
Napisanych postów
1139
Wiek
41 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
8505
1. Mea culpa, z przyzwyczajenia założyłem, że mowa o energy drinku i nie sprawdziłem.
2. Wiem dokładnie jaka jest różnica między izotonikiem a drinkiem energetycznym i też mnie mocno irytuje mylenie tego. Nawet kilka miesięcy temu w prywatnym blogu, gdzie takich tematów raczej nie poruszam (tak w ramach dowodu możesz przeszukać okolice listopada )
3. Jeśli napiszę coś błędnego, czy to z roztargnienia (jak tu) czy z braku wiedzy to zwróć mi uwagę spokojnie, bez protekcjonalnego tonu czy młodzieżowych słówek 'żal'
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
mi produkt pasuje. koniu czym sie kierujesz mowiac ze slaby ? sklad ? smaki ? wedlug mnie cena jest naprawde niezla, smak - czuc chemia, ale dosc przyjemny. sklad na pierwszy rzut oka wydawal mi sie ok.
venomik sorry jesli urazilem, z twojego posta wynikalo jakbys jednak tego nie rozroznial
Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-04-03 14:09:26
Szacuny
13
Napisanych postów
2926
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
53926
Ja mam wersję zwykłą, z węglami.
Używam tylko wtedy, gdy mam ochotę poszaleć 2 godziny na spinningu, bo podczas krótszego wysiłku piję samą wodę.
Posiadam smak cytrynowy i jest ok Dobrze gasi pragnienie
Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2009-04-03 14:55:07