Które białka uważacie za lepsze - jednorodne (WPC/WPI) czy mixy (wpc,wpi, białka jaj,kazeiny.
Zauważyłem że te drugie mają zawsze więcje wegli. Z czego to wynika?
Zmieniony przez - Rusku w dniu 2009-03-25 13:28:07
Zauważyłem że te drugie mają zawsze więcje wegli. Z czego to wynika?
Zmieniony przez - Rusku w dniu 2009-03-25 13:28:07
Here we stand or here we fall, history won't care at all...
Krzysztof Piekarz