SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozmieszczenie obciążenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Witam
Czy wpłynie niekorzystnie na mój organizm, jeśli na jednym końcu hantli umieszczę krążek 1x5kg, a na drugim końcu hantli krążki 2x2,5kg???
Z góry dzięki za odpowiedzi

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2370
Dziwne pytanie, sądzę, że będzie ok, tylko musisz wyczaić środek ciężkości jeśli te dwie hantle są większe objętościowo od tej jednej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Dzięki za odp, może ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć :)? W końcu 83 razy temat odczytany.


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2009-03-22 15:30:53

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Lepiej jeśli są takie same krążki, stosując z jednej strony 1, a z drugiej strony 2 krążki jest nierównomierny rozkład ciężkości, ale wielka krzywda stać Ci się nie powinna. Stosowanie nierównych objętościowo obciążeń jest szczególnie odczuwalne np przy wyciskaniu na płaskiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15083
a jak na 1 hantli mam 2 x 10, a an drugiej 4 x 5, to lepiej na 1 miec 1 x 10 i 2x 5?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Skoro masz parzystą ilość obciążeń to zostaw tak jak jest teraz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
Duże thx

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do sprawdzenia

Następny temat

Trening w domu - zupełnie bez sensu?

electro
Polecane artykuły