...
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
niech temat zostanie

...
Ok to moze zmieńmy temat na RUCH CHORZÓW LEGENDA BEZ KOŃCA bede tutaj zaglądał i wklejał jakies info relacje z meczyków moimi oczami :) itp itd pozdRawiam i czas sie szykować na wyjazd deRbowy do BYTOMIA :)

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2009-03-09 22:13:00

dawny uzytkownik 369258 :D

...
:) o jak miło a więc zaczynamy

W tej rundzie będzie to jeden z nielicznych meczów na wyjeździe, na którym możemy wspomagać naszych piłkarzy. I dlatego nikogo nie powinno na nim zabraknąć! W sobotę wszyscy meldujemy się w Bytomiu, gdzie Ruch zmierzy się z Polonią w Najstarszych Derbach Śląska!

Sprzedaż biletów potrwa od środy do piątku w godz. 16:00 &#8211; 19:00 w kasie nr 10 stadionu Ruchu (od strony DTŚ). Koszt wyjazdu wynosi 30 złotych. W cenie wliczony jest bilet na mecz, przejazd pociągiem oraz gadżet-niespodzianka.

O zbiórce na mecz poinformujemy niebawem.

WSZYSCY DO BYTOMIA!

źródło: Niebiescy.pl

oczywiscie cza jechac :D moze sie udo tonsze bilety zalatwic bez zugu bo wkoncu mom do bytomia 10 min banom ( tramwajem czy tranwajem???? jak powinno byc poprawnie po polsku????)

...
tramwajem

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Decyzją wojewody śląskiego, Zymunta Łukaszczyka z dnia 13 lutego 2009 r. dwa najbliższe mecze rozgrywane przez Ruch Chorzów na Stadionie Śląskim odbędą się bez udziału publiczności. Podjęta decyzja jest wynikiem zajść, które miały miejsce na Stadionie Śląskim podczas Wielkich Derbów Śląska.

W związku z powyższym mecze Ruchu Chorzów z Zagłębiem Lubin w Pucharze Polski (17.03.09) oraz Ruchu Chorzów z Odrą Wodzisław Śląski (21.03.09) w rozgrywkach Ekstraklasy odbędą się bez udziału widzów.

źrodło: Ruch Chorzów

coś mi sie zdaje ze bydzie pospolite ruszenie. Panu wojewodzie sie chyba coś z lebie poprzewracało, najlepij niech wogóle zakaze gry w piłke i kibicowania bo jak kibice robią oprawe, dają reklama dla regionu to jest wszystko okej, ale jak cos je nie po mysli tych pasibrzuchów to odrazu cza udupic niech sie łone wezmą za swojo robota a nie wtykają łapy tam kaj nie cza to je tak jakby ksiądz opowiadoł o sexie . Wkór.....wilem sie przepraszam za słowa ale to juz przerasta wszystkie pojecia chyba komus zalezy na uwaleni Ruch-u

zastanawia mnie jeszcze jedno kto odda kibicom posiadającym karnety kase za te 2 mecze????? czyzby wojewoda???? napewno to płazem nie przejdzie

czemu wojewoda nie odezwała sie w sprawie meczu Piast ---Górnik czy tez Górnik ---Polonia bytom?????? juz słyszalem ze na meczu Górnik --Lech ma byc 20 tyś ludzi (hahaha) bo to zanczy ze estadio na Ruśwelta jest z gumy a sektory buforowe są pod prądem !!!!!!!!!!!! czyżby komuś zalezało na monopolu w sląskiej piłce !!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2009-03-14 00:04:28

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2009-03-14 00:07:02

...
"Niebiescy" wreszcie zwycięscy! W obecności około 2.000 fanów z Chorzowa, podopieczni trenera Bogusława Pietrzaka pokonali w pełni zasłużenie bytomską Polonię aż 3:0, po golach Sobiecha, Jezierskiego oraz Grzyba. Tym samym chorzowianie znacząco podnieśli swoje morale oraz znacznie poprawili nastroje swoich fanów, którzy po dwóch przegranych wiosną spotkaniach mogli być srogo zawiedzeni.

Już od samego początku spotkania piłkarze Ruchu z minuty na minutę czuli się na boisku coraz pewniej, co widać było w grze poszczególnych formacji oraz przy współpracy pomiędzy nimi. Świetne spotkanie na prawej stronie pomocy rozgrywał Wojciech Grzyb, który swoją sytuację na gola miał w 20. minucie, kiedy to jednak poślizgnął się w polu karnym i nie zdołał pokonać Peskovicia.

W 37. minucie gry, to "Niebiescy" byli górą. Po składnej akcji zespołu podanie otrzymał "Grzybek", który wbił piłkę w pole karne Polonii, tą zaś z bliska do bramki wepchnął Artur Sobiech i Ruch prowadził 1:0. W sektorze gości zapanowała wtedy ogromna euforia. Do końca pierwszej odsłony gry wynik nie uległ już zmianie i to chorzowianie schodzili do szatni z prowadzeniem.

Tuż po wznowieniu drugiej połowy, sędzia został zmuszony do przerwania na kilka chwil spotkania, ponieważ&#8230; na boisko zostały wrzucone serpentyny z sektorów gospodarzy. Parę minut później było już 2:0 dla "Niebieskich". Kolejną asystę zanotował Wojciech Grzyb, a w zamieszaniu pod bramką Peskovicia najsprytniejszy okazał się Remigiusz Jezierski, który z bliska wpakował piłkę do bramki. Znany ze swoich "cieszynek" Jezierski, tym razem naśladował&#8230; skoczka narciarskiego. Telemarku "Jeziera" nie powstydziłby się sam mistrz Adam.

W 61. minucie meczu było już po wszystkim. Jezierski wymienił piłkę z Jakubowskim i kapitalnie uruchomił Grzyba, który świetnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Po raz trzeci tego wieczoru w sektorze fanów Ruchu zapanował szał radości, który podniecił jeszcze sam autor gola, podbiegając pod płot. Kilka minut później Grzegorz Baran mógł pogrążyć Polonię do samego końca, jednak jego strzał wybronił Peskovic.

Polonia do głosu doszła dopiero na kilka chwil przed końcem spotkania. Strzały graczy Polonii były trudne, jednak Krzysztof Pilarz pokazał, że w takich sytuacjach można na niego liczyć, gdyż kilkukrotnie kapitalnie interweniował.

Niedługo po tym arbiter główny zakończył spotkanie i "Niebiescy" mogli cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa. Miejmy nadzieję, że dzisiejszy mecz będzie początkiem nowej, lepszej serii.

Polonia Bytom 0:3 (0:1) Ruch Chorzów

Bramki: Sobiech 37', Jezierski 50', Grzyb 61'

Żółte kartki: Sokolenko, Broniewicz - Jakubowski, Nowacki, Jezierski

Składy:

Polonia: Pesković - Hricko, Broniewicz, Dziółka, Sokolenko - Trzeciak (54' Bębenek), Brzęczek, Rafał Grzyb, Jaromin (54' Radzewicz) - Podstawek, Jugović (63' Zieliński).
Rezerwowi: Kiełpin, Bazik, Klepczyński, Szufryn.

Ruch: Pilarz - Jakubowski, Grodzicki, Adamski, Nykiel - Wojciech Grzyb (90' Janoszka), Pulkowski (64' Nowacki), Baran, Brzyski - Sobiech (77' Zając), Jezierski.
Rezerwowi: Perdijić, Fabusz, Kieruzel, Balaz.

Sędzia: Artur Radziszewski (Warszawa)

Widzów: 8.000 (w tym około 2.000 kibiców Ruchu)

teraz czas na filmiki

...
filmiki plus foty :D

dzisioj ino zabki w plecy i weeken udany :) Hej Ruch Chorzów aleaaaaaaa ooooooooooooo

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2009-03-15 11:31:40

...
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4610
r1920r-po co tu wklejasz to wszystko??Nie masz swojego forum??Nie widzisz,że nikogo to tutaj nie interesuje??
Poza tym siejesz swoją propagandę-co dol liczby,dopingu i awantury.Ile ty masz lat,12??
...
sporo napisalem ale po co STOP NETHOOLSOM !!!! i dzieciakom neostrady

AHA JUTRO PP Z ZAGLYMBIEM LUBIN

JAK WYGROMY TO PP BYDZIE NOSZ :D ( bez udziału publiki dzieki panu wojewodzie ) PYRSK

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2009-03-16 13:13:32

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2009-03-16 13:19:02

...
Działacze "Niebieskich" liczą na zakontraktowanie 48-letniego Jacka Zielińskiego.

Na Cichej nikt nie ukrywa, że powierzenie drużyny Bogusławowi Pietrzakowi to rozwiązanie tymczasowe. Trener, który jesienią ubiegłego roku w trybie awaryjnym zastąpił Duszana Radolskiego, po sezonie ma wrócić do obowiązków koordynatora ds. młodzieżowych.

Gdy Radolsky nieoczekiwanie pożegnał się z Ruchem, działacze wytypowali jego potencjalnych następców. Z informacji "Gazety" wynika, że czołowe miejsca na liście życzeń zajęli Marcin Brosz z Podbeskidzia i właśnie Zieliński. Problemem był jednak fakt, że obaj byli (są) związani kontraktami ze swoimi dotychczasowymi pracodawcami.

Teraz wygląda jednak na to, że Zieliński pożegna się z Polonią. Warszawskie media podały taką informację po piątkowej porażce Polonii z ŁKS-em Łódź. Potem - mimo że jeden z treningów warszawskiej drużyny poprowadził Bogusław Kaczmarek - władze klubu poinformowały, że oficjalna decyzja w sprawie Zielińskiego zapadnie w poniedziałek.

źródło: Gazeta Wyborcza Katowice