ludzi znajacych sie na sprawie prosze o pomoc.
Witam. Mam mały problem i prosze o rade. Trenuje piłkę nożną. Treningi są cięzkie a przerwy mam tylko dwa dni w tygodniu. Mam kilka kg nadwagi i chcialbym zrzucic z 5 kg. Jaka odżywke/spalacz moge kupic aby mi w tym pomogl?? Chcialbym rowniez nie miec takiego apetytu bo to jest moim zdaniem najgorsze dlatego nie moge zrzucic wagi. Myślę nad scorch remix V3.. czy to dobry pomysl?? Bardzo prosze o pomoc!
Krzysztof Piekarz