SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JanekBosko / Dziennik / ALTERNATIVE STYLE!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
ja jestem z nautury obzarciuchem to jak sie budze rano to jestem juz glodny i nawet owsiane na wodzie mi smakuja. Juz je jem z rok codziennie a odzywka bialkwa obok do popicia

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7082
ale jak to przygotowujesz? owsiane zalewasz woda? tylko czy jak?

ja zalalem woda poznije odcedzilem i zalalem odżywką...i9 naprawde bylo to średnie yhhhh

"Słabym pozostaje jedyna broń...błędy silnych"

Mój dziennik: http://www.sfd.pl/Plan_+_porady_-_ze_stażem-t497158.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865


ja nie kupuje blyskawicznych zeby zalewac woda. Kupuje gorskie i najpierw gotuje wode, i jak sie gotuje dorzucam platki i gotuje z 5min, pozniej odcedzam, polewam lekko zimna woda bo glodny jestem i chce szybko szjesc, laduje na talerz i jem. Nie mieszam z odzywka, odywke mam obok do popicia

Posilek moj na focie

A czy mi to smakuje. Nie zastanawiam sie jak jestem glodny <lol> Ale jak wracam do sniadania rodzinnego, poarowka, kanapka itd to po kilku dniach wolam " Ja chce owsiane"



Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-03-03 10:58:02

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7082
witam witam
mialem małą przerwę ale już nadrabiam środowy wpis...

będzie zmiana w załażeniach treningowych już od piątku

II trening 15

Przysiad - 60 kg
Wiosło - 52.5 kg
Wyciskanie płasko - 45 kg
Wyciskanie sztangi na barki - 35 kg
Dipsy - 7.5 kg
Podciąganie podchwytem 5 razy

tak wyglądał trening w środę oczywiście kolejność była troche inna czyli

klatka, barki, przysiad, wiosło, dipsy, podciąganie

W czasie treningu zauważyłem, że 2 serie wszystkich ćwiczeń za bardoz mnie męczą. Przyjąłem wcześniej że bede robił wszędzie po 2 serie w 15 10 i 5. To był błąd...
jeśli chce zachować PROGRES to musze to zmienic. Dlaczego?
Dlatego ze przy 2 seriach 15 kiedy wejde juz na 10 będę mial serie z ciężarem mniejszym niz maks w 15! a nadal serii 2.
BŁĄD!

Od jutra 1 seria 15, 2 serie 10 i 3 serie 5.

Następne co się zmieni...to liczba serii przysiadów. Dokłądnie rzecz ujmując zostajnie stała liczba serii 1. Dlaczego? Dziś próbowałem kupic jeansy. Skończyło się to 4 godzinnym maratonem sklepowym gdzie jeśli spodnie mialy dobry rozmiar w udzie to byly o numer za duze w pasie i odwrotnie, w pasie dobre to opinaly mi udo jak kalesony ehhh Za dużo masy idzie mi w nogi a za malo w górę ciała.

Waga z dzisiejszego dnia to około godziny 12 - 89.4
Nie chce wyjść po za próg 90 kg.

Dieta trzymana z większym lub mniejszym skutkiem. Staram się jak mogę co idzie mi całkiem nieźle..najgorzej ze śniadaniami heheh

To tyle...

"Słabym pozostaje jedyna broń...błędy silnych"

Mój dziennik: http://www.sfd.pl/Plan_+_porady_-_ze_stażem-t497158.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
no 15 tki po roztreniowaniu daja w kosc, ja zawsze radze wybrac 2 serie tylko na grupy prioretytowe.

Sniadanie podstawa i zjesc trzeba

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-03-05 20:43:07

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 712 Napisanych postów 4351 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57865
czemu dziennik sie zatrzymal????

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dysproporcja sily ;/

Następny temat

> > POZNAJ SWOJE CIAŁO < <

Shoty
Polecane artykuły