Szacuny
9
Napisanych postów
1791
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
38917
witam!!
kombinuje troche z dywersyfikacją diety bo już mnie monotonia dopadła!!
który baton jest spoko w smaku??tak do posiłku w szkole myśle dodać kilka razy w tygodniu
Szacuny
48
Napisanych postów
4154
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
45412
z najtanczych trec -booster marecpan-orzech i karmelowe
z troche drozszych batony z vitalmaxa i excelenty z nutrenda
super w smaku sa batony z all stars, met-rx, pvl itd. ceny od 10zl
Szacuny
9
Napisanych postów
1791
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
38917
chodzi o smak!!mogą być białkowe,mogą być i białkowo węglowodanowe!!!
dostosuje miske do batonów poprostu odechciewa mi sie ćwiczyć ,jak pół dnia spędzam w kuchni,i kombinuje z dietą,bo jak jjem kuraka z ryżem przygotowanego na szybko to mi sie żygać chce,a jak chce zrobić dobre jedzonko to czasochłonne(marynata,piekarnik itd...)
wiem że to ***owe źródła węgli i białka,ale te 2-3 dni w tygodniu chce pokombinować