SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

który baton polecacie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38917
witam!!
kombinuje troche z dywersyfikacją diety bo już mnie monotonia dopadła!!
który baton jest spoko w smaku??tak do posiłku w szkole myśle dodać kilka razy w tygodniu

który polecacie ,jaki smak??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
kwestia smaku to sprawa indywidualna. jedni chwala np boostery truskawkowe inni by ich nie przelkneli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38917
poleciliście mi w tym dziale białko syntrax ciasteczka i było kozackie,więc może ktoś jakiegoś batona poleci dobrego ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1790 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27353
moje ulubione sa boostery owoce lesne :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29465
jadłem triumpha i matrixa i mi smakowały
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
z najtanczych trec -booster marecpan-orzech i karmelowe
z troche drozszych batony z vitalmaxa i excelenty z nutrenda
super w smaku sa batony z all stars, met-rx, pvl itd. ceny od 10zl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
W ogóle nie napisałeś jakie to mają być ? All-in-one, wysokobiałkowe czy jakie ?

Mój ulubiony to BOOSTER w każdej postaci za 5,50 - 500 kcal i gitara.

chociaż i tak preferuje batony domowej roboty.

Zmieniony przez - pempuszek w dniu 2009-03-06 11:44:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22038
Nutrabolics - Isobar.

Kto próbował, to wie, kto nie próbował, niech spróbuje! :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34748
Oh Yeah!(ISS) peanut butter&caramel. Mniam!

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38917
chodzi o smak!!mogą być białkowe,mogą być i białkowo węglowodanowe!!!
dostosuje miske do batonów
poprostu odechciewa mi sie ćwiczyć ,jak pół dnia spędzam w kuchni,i kombinuje z dietą,bo jak jjem kuraka z ryżem przygotowanego na szybko to mi sie żygać chce,a jak chce zrobić dobre jedzonko to czasochłonne(marynata,piekarnik itd...)
wiem że to ***owe źródła węgli i białka,ale te 2-3 dni w tygodniu chce pokombinować
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan cytruliny

Następny temat

Co kupic do deca stacka?

electro
Polecane artykuły