SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Praca zagranica i cos na doladowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
niedługo wyjeżdzam do niemiec na szparagi. Praca w polu od 6 do 22. Co polecacie na doladowanie energetyczne do takiej pracy. Zbiory maja trwac 60 dni bez zadnego dnia przerwy wiec bede padniety. Znajomy poleca kreatyne na doladowanie energetyczne. Czy to dobry pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6839
a chcesz tez utrzymac mase czy tylko chodzi o dołdowanie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
kreatyna to conajmniej dziwny pomysl.wszystko zalezy od budzetu twojego.Gainer+bialko bo na bank bedziesz mial problemy z posilkami i dorzuc jeszcze Activita Recovery Drink .

tak na marginesie.6-22 praca przegiecie jak dla mnie, dobrze chociasz placa ?musisz byc w niezlej desperacji ze sie na takie cos porywasz.

Zmieniony przez - sebek1982 w dniu 2009-03-04 08:20:42

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1040 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65988
16 godz w pracy przez 2 miechy dzien w dzien cos mi sie niechce w to wierzyc nie dasz rady tyle pracowac

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
kolo 9 przerwa 15 minut na II sniadanie. O 13 obiad i godzinka przerwy a potem kolo 18-tej przerwa 15 minut na podwieczorek. Niestety nie ma w okolicy pracy bo w zwiazku z kryzysem polikwidowali wiekszosc zakładów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
W jednym ze sklepow zaproponowali mi cos takiego jak Dymatize X-Pand NEW! 240 tabletek.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
piierd0lnij sobie efedryne nie no zartuje... dlugo nie podziagniesz w tej robocie... na krotki dystans wystarczylyby napoje energetyzujace, a tak to nie ma takich cudow...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
Outsider30 zmien sklep, sebek dobrze doradzil ostatecznie cos na pobudzenie jeszcze
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 183
a mozecie polecic cos w tabletkach?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XPAND PLUS....

Następny temat

WPC + HMB Revo + TCM + Carbo - jak i kiedy...?

electro
Polecane artykuły