SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kre-alkalyn 1500 + Creatine Mega Caps + Tauryna (wszystko OLIMP)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
siema, tak jak w temacie

co myslicie o polaczeniu tych trzech supli?
- trening 1-2h; 3 razy w tygodniu (domowa silka: lawka, sztanga 50kg, hantle 5kg)

- oprocz tego gram w noge conajmniej 2 razy w tygodniu po 2h..
moja waga: 70 kg
wzrost: 188 cm
jestem zadowolony jednak przydalo by sie nabrac te 5-10kg

- moj staz na silce to rok (1-2 razy w tygodniu), nigdy nie bralem zandnych supli dlatego wole sie doradzic doswiadczonych w tym temacie osob.

interesuje mnie:
- czy beda jakies negatywne efekty przy takim polaczeniu?
- jesli macie jakies sugestie co do lykania kapsow to piszcie (nie wiem czy lepiej przed czy po treningu)

oczywiscie wiem, ze bez odpowiedzniej systematycznosci w treningach oraz dobrej diety nic nie zdzialam!

znajomy jest dietetykiem wiec o to sie nie bojcie

a, zapomnialem dodac, ze wiem ze na efekty trzeba czekac i jestem cierpliwy (nie zamiezam ladowac synthola itp..)

no i oczywiscie nie pale i nie pije
----------
kreta:
codziennie 4 kapsy popoludniu, a w dni treningowe 4 po treningu

kre-alkalyn:
codziennie 2 kapsy rano na czczo, + przed treningiem dodatkowo 2

tauryna:
codziennie 1 kaps rano na czczo, + przed treningiem dodatkowo 1
--------
z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi

Zmieniony przez - baku baku w dniu 2009-02-15 11:49:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
samo mono starczy, dt-10g, dnt-5g.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
ta, ale mam te trzy suple i zamierzam stosowac je razem no i nie odpowiedziales na moje pytanie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41521
kazda kreatyne bierze sie tak samo, tauryne 2-3g przed treninigem. owszem mozna te suple brac razem. juz odpowiedzialem

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
to masz soga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
no i czy nie przydaloby się do tego jakies dobre bialko? nie znam sie na tym, moglibyscie mi cos doradzic? najlepiej z autopsji, jakie na was dobrze podzialalo? firma i cena, powiedzmy że fundusze nieograniczone a ilosc, która mnie interesuje to 1000g, smak obojetny, licza sie efekty.. aha no i bialko przyspiesza przemiane materii i czy przy nabieraniu masy to nie zaszkodzi?

Zmieniony przez - baku baku w dniu 2009-02-15 15:52:13
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
efekty będą przy odpowiedniej diecie a nie po odżywce. Jeżeli białka brakuje to jak najbardziej można kupić coś na jego uzupełnienie ale to Ty już powinieneś wiedzieć.
Edytowałeś posta zanim odpisałem. może tak być jak napisałeś tym bardziej przy Twojej budowie i treningach- siłownia + piłka.
Lepszym rozwiązaniem bedzie wtedy gainer choć to też zależy od braków w diecie.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-02-15 15:58:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to czy potrzebne jest białko zależy od odżywiania.
Jednak według mnie węgli jest łatwiej dostarczyć.

Jeśli chodzi o białka to polecam nitroprogen, uniwersalne i smak nawet ok (wanilia i czekolada)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 76
ok, dzieki. lapcie sogi
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Glutamina + Kreatyna - suplementacja

electro
Polecane artykuły