Witam wszystkich!!!
waże 62 kg i mam 170 cm wzrostu.
Moj problem polega na tym że chcialbym zrobić urzeźbienie ale nie wiem jak dobrać ćwiczenia , diete oraz odżywki
A ćwiczylem na silowni przez miesiąc i są jak narazie male rezultaty.
Pomocy!
waże 62 kg i mam 170 cm wzrostu.
Moj problem polega na tym że chcialbym zrobić urzeźbienie ale nie wiem jak dobrać ćwiczenia , diete oraz odżywki
A ćwiczylem na silowni przez miesiąc i są jak narazie male rezultaty.
Pomocy!
Krzysztof Piekarz