Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
161
jak wam sie podoba ta ławka ktora robiłem 2 dni i moj wkład finansowy wynosił tylko 110 zł i sadze ze jest o wiele lepsza od ławek na rynku ktore kosztuja po 200-300zł. ale ocencie sami
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
161
miałem juz wczesniej czerwona skore a jak zaczełem robic to mi starczyło tylko na oparcie a na siedzenie musiałem dokupic... co do zrobienia to teraz mam zamiar robic modlitewnik i wyciag wiec narazie nie bede miał czasy ani pieniedzy