Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
47
Witam. Mam 14 lat i tylko 155cm/47kg.
Od nie dawna zaczołem trening w domu(pompki, brzuszki itp.) i chciałbym przybrac na wadze.
Co jeść i wakich ilościach? Proszę o jakieś rady jak przybrć w masę mięśniową...
Z góry thx.
Pozdro.
Szacuny
0
Napisanych postów
25
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
273
ze sie tak wtrące do tematu ;]
w tym wieku za wcześnie na masowanie i trening siłowy dlaczego? a jeżeli moim hobby jest wlasnie masowanie i trening siłowy? Pozdr. ;)
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
97
Witam , odswiezam temat . Mam 14 lat 186cm wzrostu i waze 60kg chcialbym przytyc 7-16kg . Co powinienem jesc w tym wieku badz czego najwiecej jakie produkty , odstepy miedzy posilkowe ? . Dodam ze malo jem w szkole, o godz. 7.00 sniadanie, 14.30 w domu i jakis maly posilek .Co radzicie ?