Witam... Mam 19lat wzrost 186 waga jakies 85 kg.. w tym dosc znaczna czesc tluszczu. Trenuje na silowni jakies 5 miesiecy. Moje zapotrzebowanie dzienne to 3300 kcal w zaokragleniu, 160g biłka i 80 węglowodanów. Stosuje L-glutamine4000 i bcaa 1100 mega caps. Ćwicze 5 razy w tygodniu po ok 45 minut, w tym 3 razy w tygodniu seria brzuszkow, oraz bieganie po ok godzine. Coraz bardziej pogłębiam się w temacie "dieta" ale potrzebuej waszej pomocy by wiedziec czy dobrze sie odzywiam by zarazem zredukowac ten tluszcz!
Śniadanie
2 kromki ciemnego chleba z białym serkiem i do tego ogoórek surowy, herbata bez cukru.
2 danie (przed treningiem)
Głównie jakieś owoce warzywa
Obiad (po treningu)
Pierś z kurczaka grilowana, do tego gotuje sobie warzywa (cebula czosnek, pomidory) drobno pokrojone i ryż biały (gdyż brązowy mi nie za bardzo smakuje). Do tego szklanka jakiegoś soku z czerwonych pomarańczy.
Chcialbym weidziec czy warto zamienic to czasem np. na gołabki ze zwykłymi ziemniakami ale nei wduzej ilosc, albo zrazy bez sosu, lub jakas rybke np. filet z dorsza.
4 posiłek to jest około 17
tuńczyk w sosoie pomidorowym albo płatki owsiane z mlekiem
5 posiłek okolo 19
2 kromki ciemnego chleba z szynka z kurczka i do tego papryka surowa i herbata bez cukru
śniadanie i kolacja często się zminia... jem np jajka na miekko, serek biały, sam chleb i do tego jakis jogurt truskawkowy, czesto tez stosuje ogoórka kiszonego badz surwego, papryke, pomidora, rozdkiewke, sałate oraz szczypiorek do jajek!
Śniadanie
2 kromki ciemnego chleba z białym serkiem i do tego ogoórek surowy, herbata bez cukru.
2 danie (przed treningiem)
Głównie jakieś owoce warzywa
Obiad (po treningu)
Pierś z kurczaka grilowana, do tego gotuje sobie warzywa (cebula czosnek, pomidory) drobno pokrojone i ryż biały (gdyż brązowy mi nie za bardzo smakuje). Do tego szklanka jakiegoś soku z czerwonych pomarańczy.
Chcialbym weidziec czy warto zamienic to czasem np. na gołabki ze zwykłymi ziemniakami ale nei wduzej ilosc, albo zrazy bez sosu, lub jakas rybke np. filet z dorsza.
4 posiłek to jest około 17
tuńczyk w sosoie pomidorowym albo płatki owsiane z mlekiem
5 posiłek okolo 19
2 kromki ciemnego chleba z szynka z kurczka i do tego papryka surowa i herbata bez cukru
śniadanie i kolacja często się zminia... jem np jajka na miekko, serek biały, sam chleb i do tego jakis jogurt truskawkowy, czesto tez stosuje ogoórka kiszonego badz surwego, papryke, pomidora, rozdkiewke, sałate oraz szczypiorek do jajek!
Aby coś osiągnąć, trzeba się poświęcić...
Krzysztof Piekarz