Szacuny
2
Napisanych postów
76
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4615
Mam ułożoną dietę na masę , trening siłowo masowy czy bieganie około 2-3 kilometrów 2 razy w tygodniu w dni nietreningowe będzie w dużym stopniu utrudniać budowanie masy.
Obecnie jestem na cyklu masowym po nim chce kontynuować dietę i trening masowy ale dołożyć bieganie lub inne aeroby w dni nietreningowe .Czy to dobry pomysł ??
Szacuny
11205
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
powiem z autopsji, doswiadczenia i z opinii innych osob, bieganie to wspaniala sprawa sam biegam 2-3 razy w tygodniu co prawda moj cel jest inny niz twoj , ale bieganie znacznie wplywa na twoja wydolnosc, i dodatkowo pracuja miesnie nog. co prawda inne niz te ktore cwiczysz na silowni pracuja miesnie podluzne. Bedziesz dzieki temu sprawniejszy, arnold s. sam w DN biegal. dodatkowo biegi wplywaja na caly organizm i sprawiaja ze jestes mniej "zalany"
pozdro ...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
jakim celem myslisz ze jak 2 razy w tygodniu bedziesz biegac to poleca ci centymetry z obwodow i nie urosniesz ? urosniesz podstawa do tego jest dieta, a taki bieg ma na celu poprawienia ogolnej kondycji... wszystko jeszce zalezy od rodzaju biegu i tetna...
Szacuny
11
Napisanych postów
1172
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5724
Axel1614 przeczytałeś i pochwaliłeś to co tak naprawdę miałeś zamiar usłyszeć. skoro robisz masę to powinno Ci na niej zależeć a to że jak sam mówisz chcesz zrzucać nabrany w cyklu masowym tłuszcz to jest trochę dziwne ;-P jak masa to trening masowy a nie areoby.