SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka dieta dla kreatyny?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
To moja pierwsza odzywka, ktora zamowilem
TREC Creatine micronized 200 mesh + taurine 400g + Dextrose 500g

Cwicze 3 tygodnie po ok.2 godziny na solidnej silowni wg harmonogramu, ale zabardzo nie wiem jaka diete do tej kreatyny brac. Glownie zalezy mi na masie.
W weekendy silownie sobie odpuszczam

wiek: 18 lat
wzrost: 192cm
waga: 77kg

Jezeli ktos moglby mi polecic lub odeslac do jakiejs diety bylbym bardzo wdzieczny. Szukalem prawie wszedzie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

tu znajdiesz wszystko! bo nikt za cierbie tego nie zrobio, a powielanie czyjis diet nie wyjdzie ci na dobre!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3681
Cwiczysz 3 tygodnie i juz trujesz sie chemią ? Po co ? Jezeli nie jestes sezonowcem buduj swoje cialo, w pierwszym okresie, bez zadnych wspomagaczy. Na dobre Ci to wyjdzie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
i to jest blad wydajesz kase na odzywki nie majc wiedzy o odzywianiu i treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 928 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12762
serio odłóż ta krete na pólke i wez za jakies 6 miesiecy. chyba ze nadmiar $ masz:/
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z twojej wypowiedzi wynika że trenujesz po 2 h w dni powszednie to prawda??apropos krety podpisuje sie obiema rękoma pod postami przedmówców jeśli mimo to ją weźmiesz wróże ci szybką stagnacje ...i poczytaj trochę,najpierw się zainteresuj teorią jak nie chcesz spieprzyć swoich przyszłych wyników
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja masy - dieta

Następny temat

zrodla bialka

electro
Polecane artykuły