...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
0
Siema
Jestem poczatkującą snowboardzistka, w tym sezonie mam zamiar kupic swoja własna deche, mam niewielkie doswiadczenie oraz praktycznie zerowa wiedze na temat firm, achaa dodam jeszcze ze burton jest zdecydowanie zbyt drogi.
Pozdrawiam i licze na szczere i niezgryzliwe odpowiedzi :)
...
Początkujący
Szacuny
25
Napisanych postów
10815
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
59541
atomic
burton
f2
nitro
raven
rossignol
salomon
santa cruz
volkl
Niestety ale za firmowa nowa deske trzeba troche zaplacic, lepiej jednak jest wydac troche wiecej grosza i miec pewny dobry sprzet
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Wiek
43 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1635
Nie ma czegoś takiego jak najlepsze firmy.
Są firmy co robią dobry sprzęt i liczą się w branży i są też takie jak np. Raven, które się omija szerokim łukiem.
To jakiś mit, że Burton jest drogi.
Greku wymienił kilka masówek bardziej lub mniej wartych uwagi.
Wybór deski to bardzo indywidualna sprawa. Jak dopiero zaczynasz, kup podstawowy damski model solidnego brandu.
Jak czegoś nie wiesz, pytaj.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
9
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
44
mam pytanie jaka byście mi polecili na dzień dzisiejszy deskę??
jazda zaawansowana??
...
Początkujący
Szacuny
25
Napisanych postów
10815
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
59541
takie jak wypisalem wyzej
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
465
Wiek
40 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1638
Polecałbym na początek rossignol deski w bardzo przystępnej cenie a są naprawdę bardzo dobrej jakości od burtona wybrałbym nitro albo f2.
Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)
tel.510420420
www.pajacyk.pl
sites.google.com/site/sklepnokaut/
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
746
Wiek
1 rok
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
13199
venue tez dobra nowa firma. mniej znana ale dechy b dobre robia
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
15
Wiek
43 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1635
Venue już nie ma. Drake od tego sezonu robi pod swoja marka. Ja nie będę nikomu polecał sprzętu ze stajni northwave.