SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy od ćwiczeń się nie rośnie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Witam może to troche glupi temat ale dużo osób mi tak mówiło i nie wiem co mam myśleć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicz z dobra technika , niech ci jakis dobry instruktor pokaze i sie mitami nie przejmuj . uwazaj na kregoslup , nie szalej z ciezarami . i to tyle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 620
Nie powiedziane jest że nie rośniesz, ale na pewno w pewnej części ćwiczenia blokują rozwój twój.Chodzi mi o wzrost
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie . cwiczenia wykonywane technicznie , nie rozpjerdalajace kregoslupa nie maja prawa zastopowac wzrostu .

co wiecej wydziela sie wiecej gh podczas cwiczen .

a wiec duzo spac , dobrze jesc i dobrze cwiczyc . tyle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 620
Dobra zgodzę się ale aby osiągnąć technike trzeba uważać z kg , a większość ludzi aby pokazać się publicznie na siłce to lubi dać z siebie max sił!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24232
cwicz dokladnie nie "fisiakuj z ciezaren" a bedzie git
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra zgodzę się ale aby osiągnąć technike trzeba uważać z kg , a większość ludzi aby pokazać się publicznie na siłce to lubi dać z siebie max sił!

a co to za argument ? przeciez od razu w pierwszej wypowiedzi zaznaczylem ze warunkiem ma byc brak szalenstw z ciezarami
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Kilogram


Niezłe ******ły opowiadasz. W pewnym stopniu się nie rośnie
To tak jak białe, jest trochę czarne



Autorze,
Jeśli zachowa się poprawną technikę, nie przesadzi z ciężarem to nic się nie stanie. Wiem po sobie.


pzdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek ćwiczenia

Następny temat

Trening Do oceny "Mase czas zacząć"

electro
Polecane artykuły