rownierz polecam ci karate a konkretnie to kyokushin . jak zaczynalam mialam do wyboru wlasnie to karate kickboxing i muay thai wybralam kyokushin i naprawde nie zaluje ;] bo karate to nie sa tylko jakies tam techniki kondycja czy co tam pisali jeszcze ... faktycznie nie ma uderzen na glowe ale to nie jest wcale wielki minus ;] oczywiscie decuzja nalezy do ciebie pozdrawiam :)
...Jesteśmy Elitą Nie Tłumem, W Sercach Nosimy Dumę...
