SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co trenowac w POZNANIU??

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez natolin z działu Mieszane sztuki walki - MMA. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47072 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

od pazdziernika zaczynam studia w Poznaniu.
Zastanawiam sie nad tym jaka sztuke walki wybrac.
Na pewno interesuje mnie capoeira!! Mysle jeszcze o bardziej efektywnych stylach...Moze cos byscie doradzili??Co sadzicie o sekcji taekwondo i judo w Poznaniu??A moze radzicie bjj,thai lub cos innego??

PROSZE O POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15849
przejdz sie na wszystko i wybierz to co ci odpowiada...
nie wszyscy lubia sie kulac a inni nie lubia uderzac...

Doradca Ministra spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB
http://www.mma.sfd.pl

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10772 Napisanych postów 47072 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mam niestety czasu zeby jezdzic po Poznaniu i probowac wszystkiego. Licze na wasze doswiadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4614
Ja trenuje w Warszawie bjj i szczerze polecam. szczegolnie ze w poznaniu masz niezly wybor(miedzy bjj polska a berserkerami i chyba czyms tam jeszcze). jak dla mnie bjj to naprawde za***ista sprawa. chyba jedyny styl gdzie technika jest wazniejsza od sily...
nawet jesli sie nie zdecydujesz to przynajmniej przejdz sie na trening zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada. zreszta wszystko zalezy od tego co preferojesz czy uderzanie czy chwytanie. nie mosze chyba dodawac ze w sportowym bjj zadnych uderzen nie uswiadczysz...

Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland:)

...::: Brazilian Jiu-Jitsu Soca Team Poland :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest cos takiego jak sportowe bjj??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Hej,

najchetniej to bym wybral bjj w strefie walki bjjpolska i cos uderzanego.
Myslalem o THAI ale z tego co widze na stronie to zlikwidowali to i wprowadzili shotfighting.Znacie jakis dobry klub w Poznaniu z czyms uderzanym??Najchetniej THAI lub KICKBOXING.I poleccie jakis klub CAPOEIRY.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15849
Kapu w p-n nie ma juz fili bersekero, zostala zamknieta...
Bjimpex, thai bedzie na pewno w strefie

Doradca Ministra spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB
http://www.mma.sfd.pl

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
polecam taekwondo na ul.Reymonta. za***iste treningii dobra kadra instruktorska. W poznaniu jets też b.duży wybór innych SW np. Kickboxing, boks tajski, boks, wiele sekcji karate oraz judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Hej

wlasnie ktos mi powiedzial ze w poznaniu nie bedzie juz boksu tajskiego....
Wie ktos cos o tym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pewnie i tak jest juz za pozno...ale w polecam Capoeire...
Jest sekcja grupy Capitaes de Areia. Sama w tej grupie jestem, tyle, ze w Pile :)
masz strone oficjalna po polsku...
www.capitaes.com
albo
hris.of.pl

Powodzenia :)

Axe CdA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 691
Witam

Ja wlasnie od pazdziernika zaczalem studia w Poznaniu i tez zamierzam cos trenowac.Bylem na treningu Krav Magi u Sawickiego, ale z powodu braju u mnie podstaw zdecydowalem ze najpier zaczne od Tajskiego i Bjj.Tajski i Kick sa na Grunwaldzkiej za 70 i 50 na m-c.Mam zamiar przejsc sie na trening w ten poniedzialek. Chętnie zacząłbym treningi w strefie ale nie wiem czy jeszcze przyjmuja, pewnie nie, wiec zaczne tam trenowac od Pozdziernika. Jest jeszcze wiele innych: Kyokushin, Aikido, Vale Tudo, Combat 56, Cappoeira, Krav Maga u Kopcia i Tarnawskiego (Stowarzyszenie Krav Maga).Oprocz tego jest sekcja zapaśnicza, ogolnie jak sie poszuka to bardzo duzy wybór.

BJJ
Strefa Walki Poznań

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bjj Warszawa

Następny temat

Ninjutsu w Krakowie?

aerofull