SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odzywka na masę MAGNUM 8000

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5049 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 107356
mietku + omka + teść


Haha ale sie wiedza popisales.


Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-11-21 00:26:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1001
Nie stosuj na razie żadnych supli, i tak pójdzie Ci masa jak zaczniesz jeść, skro jesteś taki chudy i nie tyjesz to zacznij na prawdę duzo jeść, tak z grubsza:

węglowodany: ryż, kasza gryczana, makaron(durum), pieczywo wieloziarniste, a Tobie mozna nawet ziemniaki

białko: jajka(cale), pierś, ryby(tłuste morskie najlepiej), czerwone mięso też będzie dobre, twaróg

tłuszcze: oliwa z oliwek, olej lniany, tłuszcze roslinne

Odżywki dowalisz jak przyrosty z diety zaczną diametralnie maleć alebo jak będziesz wazył na tyle duzo ze nie będziesz dawal rady dostarczyć odpowiedniej ilości bialka i węgli z diety i uzupełnisz to odzywką.

Lepiej tą kasę zainwestuj w wartosciowe jedzenie.
Mozesz sobie kupić zwyklą glukozę w spozywczaku i pic przed tranigiem i po jak nie masz siły.

A jak jesteś taki uparty ze musisz coś zeżreć to kup Gain Bolic z Olimpu tani i dobry ALE JA BYM NA TWOIM MIEJSCU WOLAL DIETE

P.S
5-7 posiłków co 2,5-3 h (wiem ze wszkole trudno ale jakieś kanapki mozesz z piersią z kuraka i bułką grahamką wziąśc przeciez)

Zmieniony przez - disturbian w dniu 2008-11-21 13:22:30
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene

Następny temat

Co? Ile? w cyklu na wytrzymałość siłową?

electro
Polecane artykuły