SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dylemat

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
Mam taki dylemat mam 21 lat i jestem małej postury i zbudowany z cienkiej kości (wymiary w profilu) i pewnie w górę już nie urosnę i bym chciał chociaż jak w górę nie mogę to na boki urosnąć jakie cwiczenia są dobre na rozciągnięcie klaty na boki takie jak typu rozpietki jakie są jeszcze inne cwiczenia ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4014
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ prosze atlas cwiczen napisz sobie plan i wklej do poprawy:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
jaki staż?

twoje wymiary faktycznie nie sa imponujące- sa dwa zasadniczo wytłumaczenia; albo trenujesz jeszcze b.krotko, albo dłużej lecz popełniasz jakieś duże[podstawowe błędy]...

napisz więc jak to jest?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
Chyba jednak to drugie,staż o ciężko coś powiedzieć bo było dużo przerw ale tak nie cały rok ćwiczę systematycznie tylko ze cały czas ćwiczę sam w domu i mi się wydaje ze popełniam błędy w wykonywaniu jakiś ćwiczeni i dlatego mam małe przyrosty ,chce się zapisać do jakieś siłowni i po ćwiczyć z kimś bardzie doświadczonym.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
musisz ułożyć jakis dobry plan- z podstwawowyc ćwiczeń, zapewne FBW- wybrac się jednak do siłowni aby nawet wiele podpatrzeć od strony techniki[choc z tym musisz byc ostrożny, a najlepiej jakby ktos pokazywał/instruktor albo jakis doświadczony koleś/ co i jak.
musisz także zwracac baczną uwage na odżywianie- w tym celu musze odeslać cię do tegoż działu[ODŻYWIANIE]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps 2 pytania odnosnie tego miesnia

Następny temat

Mam problem.

electro
Polecane artykuły