Witam!Jestem w drugim tygodniu kuracji na Xpandach,ale nie jestem pwien czy dobrze je zażywam.W DT pije XpE 30min przed treningiem a XpN tak z 15 min po,a w DNT rano XpN a w pore treningu XpE.I mam pytanie czy tak jak robie jest dobrze czy lepiej by bylo jak bym codziennie rano pil XpN a przed treningiem XpE a po tylko jakiegos gainera w ten sposob po miedzy dawkami Xp byl by zachowany wiekszy odstep czasu,Jak mozecie doradzicie jaki sposob jest lepszy.

Krzysztof Piekarz