witam wszystkich
Pptrzebuje diety jak w temacie z tym żeby byla do ogarniecia finansowo bo mi sie w domu nie przelewa ....ostatnio zakupilem odżyweczki : knockout olimp , power extreme , vextrago , animalstacka , pro longatum na noc i mutant masa 6,7kg ...mam zamiar wkrótce ruszyć z tym tematem dlatego potrzebuje diety .
Waże 86 kg mam 181cm wzrostu i ćwicze ponad 3 lata ... z góry dziekuje za odp i pozdrawiam
Pptrzebuje diety jak w temacie z tym żeby byla do ogarniecia finansowo bo mi sie w domu nie przelewa ....ostatnio zakupilem odżyweczki : knockout olimp , power extreme , vextrago , animalstacka , pro longatum na noc i mutant masa 6,7kg ...mam zamiar wkrótce ruszyć z tym tematem dlatego potrzebuje diety .
Waże 86 kg mam 181cm wzrostu i ćwicze ponad 3 lata ... z góry dziekuje za odp i pozdrawiam
GTW(grupa trzymająca wage)...(*.*)
Krzysztof Piekarz
