SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cukrzyca-jak schudnać?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
Witam wszystkich!
jestem chory na cukrzyce od 4 lat,biore insuline humalog i gensulin m20,trenuje juz 3 lata mimo iz jezdze czesto rowerem chodze na silownie nie moge schdnac ani kilograma a waga przy wzroscie 184cm jest straszna 115kg!diety raczej nie stosuje jem jak kazdy lecz w porownaniu ze zdrowymi osobami jem mniej.Czy ktos moze mi cos poradzic?jakies preparaty czy jakas dieta?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj stary, powinieneś się przede wszystkim udać do lekarza specjalisty i zapytać o dietę.
BTW, jak z Twoim ciśnieniem tętniczym? Jak z układem krążenia? Jak z wydolnością? Skoro masz zaburzenia gospodarki cukrami, to zakładam, że ta wydolność nie jest za wysoka. Ponad to masz ogromną nadwagę, więc możliwości dodatkowo są ograniczone, bo musisz oszczędzać stawy.
W Twoim wypadku dieta to podstawa, ale IMHO pod kontrolą lekarza, bo to nie żarty. Jeżeli będziesz się diety trzymał to być może ten rower wystarczy?
Podałeś trochę za mało parametrów, więc trudno cokolwiek powiedzieć. To o co zapytałem to moje gdybanie wynikające z szczątkowej wiedzy o cukrzycy. Napisz coś więcej, to pomyślimy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
Oprocz roweru chodze rowniez na siłownie juz od 3 lat,trenuje raczej bardziej zaawansowanie niz amatorsko,ale masz racje z kondycja nie jest najlepiej,a jakich wiecej informacji mam udzielic?a co z suplementami?brałem kidys thermospeed ale efekt byl zadem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
imo low carb by mocno pomogl
poczytaj o tej diecie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wchłanialność białek

Następny temat

Co Sądzicie?

electro
Polecane artykuły