SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co jeść po wieczornym treningu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 795
Trenuje sporty walki, przewaznie wracam do domu ok 22 z wieczornych treningow. broblem w tym ze zawsze jestem bardzo glodny i nie wiem jesc na noc zeby za bardzo sie nie obzerac bo zalezy mi na utrzymaniu wagi. Macie jakies propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
ww złożone - ryż, kasza, makaron, ziemniaki gotowane
białko - mięsa chude/kurczak,indyk,wołowina/ ryby, sery twarogowe
+mała ilość tłuszczu - oliwa z oliwek, olej MCT, nasiona /słonecznik, dynia/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15123
jesli zalezy ci na utrzymaniu wagi , to raczej nie szalej z weglowodanami.Zjedz jakies proste wegle zaraz po treningu , a potem np.twarog poltlusty z orzechami i brokuly.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10203
po treningu białko/gainer , a potem jem jajka z pewną ilością warzyw. Czy to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17596
a jakies ww?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15123
moze byc.
zaraz po treningu gainer , po 30-60 minutach jaja i warzywa( najlepiej brokuly , kalafior, papryka ,pomidory itp.)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 795
o wlasnie taka opcja jest dobra? bezposrednio po treningu wypije bialko a po powrocie do domu warzywa + jajka (w roznej postaci- gotowane lub smazone z chuda szynka bez tluszczu).
kiedy posilek powinien miec najwiecej bialka? po nocy, przed treningowy czy po treenigu/ na noc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10203
ja wlasnie tak jem - po treningu gainer a raczej bulk(up your mass, bardzo dobry skladowo) po godzinie jajka gotowane, i przyrzadzona z nich salatka z pomidorami i papryka. Bylem ciekaw czy to jest dobra opcja... w ciagu dnia ciagle kurczak - ile mozna?

Maybach: ww ? nie, nie ww podziekujemy ;)

Zmieniony przez - Vanilaface w dniu 2008-10-20 16:44:13
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
"Maybach: ww ? nie, nie ww podziekujemy ;) "

a możesz powiedzieć co miałeś na myśli pisząc to zdanie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16414
Widocznie Vanilaface nie wie,ze pomimo tego,ze jest juz wieczorna godzina,a jest to czas po trenngu-posilek z weglami powinien byc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10203
Siema Sir_Lukasz,
w moim przypadku nie jem węglowodanów na drugi posiłek po treningu. O 19:30 po treningu wypijam bulka, który zawiera około 30g węgli, po godzinie zjadam posiłek białkowy (jajka). Przed snem samo białko, lub białko+troszkę tłuszczu. W ciągu dnia jem węglowodany normalnie zgodnie z zapotrebowaniem. Zauważyłem, że tak sylwetkę mam dużo bardziej "lean" a przyrosty idą swoją drogą.

Sir - jeśli masz jakieś uwagi, które by mogły zmaksymalizować jeszcze bardziej anabolizm, to poproszę. Będę wdzięczny.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o diete, priorytet: obniżenie poziomu tłuszczu

Następny temat

co po głodówce

electro
Polecane artykuły