SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak brać te odżywki, co potem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
Witam, mam 18 lat, 71kg wagi, 180cm wzrostu. Moim celem jest masa, zakupiłem w tym celu:
Mutant mass(biore wg. braków w diecie)
monohydrat kreatyny(to mój drugi cykl)
Nitrobolon II(konczy sie)
Jak to wszystko brać? Co było by warto dokupić? trenuje 4 razy w tygodniu. Jestem średnio zadowolony z nitrobolonu, może warto było by wziąść inną odżywke o podobnym ale mocniejszym działaniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10164
jaki staz... aaaa nitro II juz Ci sie konczy i pytasz jak to brac

Zmieniony przez - Leon_pro w dniu 2008-09-28 23:11:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
2,5 roku z przerwami, teraz chodze miesiąc(po 2 miesięcznej przerwie) 3 tygodnie biore te odzywki. Pieniądze nie grają duzej roli wiec nie oszczedzam na nich;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22135
DT: 5g mono rano, przed treningiem ten NITROBOLON
DNT: 5g mono
gainer tak jak napisałeś, wg. braków; zamiast tego n2 możesz kupić inny stack przedtreningowy, np. noxplode, NE, shock etc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
a co do nitro, po prostu ktos mi inaczej doradził, i ja go posłuchałem i teraz sie gubie bo różnie mówią, chce zobaczyc jaka tu jest opinia ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
a któy stack bedzie najlepszy, co jest mocniejsze od nitroII?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10164
myslisz ze jak kupisz niewiadomo jakie odzywki to wszystko załatwi sprawe...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
nie... ale zawsze mozna sie wspomóc tak zeby było lepiej, zaufaj mi wiem coś o tym ;) ciężka praca i dieta to 80% sukcesu:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10164
co do staca to xp albo clout
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22135
lepiej jakiś typowy przedtreningowy IMO. więc clout odpada.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
Do mutant massa kup Nano vapor, a jak masz hajs to 2 puchy M-stak.

Nigdy nie dojdziesz do Celu nie kochając tego co robisz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na następny cykl.

Następny temat

Pomozcie prosze malo sie znam:)

electro
Polecane artykuły