Witam!
Rozpoczynając nowy temat mam nadzieję na wiele ciekawych wypowiedzi z waszych stron. Chciałbym się usłyszeć wasze opinie na to jak można pogodzić naukę z piłką nożną. Czy lepiej jest więcej czasu poświęcać nauce (jakby co to chodzę do 2gim) czy może więcej uwagi i czasu poświęcać piłce nożnej. A także czy lepiej iść do liceum czy może wybrać jakąś szkółkę piłkarską ?
Za wyczerpujące wypowiedzi sogacz
Rozpoczynając nowy temat mam nadzieję na wiele ciekawych wypowiedzi z waszych stron. Chciałbym się usłyszeć wasze opinie na to jak można pogodzić naukę z piłką nożną. Czy lepiej jest więcej czasu poświęcać nauce (jakby co to chodzę do 2gim) czy może więcej uwagi i czasu poświęcać piłce nożnej. A także czy lepiej iść do liceum czy może wybrać jakąś szkółkę piłkarską ?
Za wyczerpujące wypowiedzi sogacz

Krzysztof Piekarz
Co o tym sadzicie???
Jak ktos cos wie na ten temat pisac !!! Za informacje sogi ...
Jak jesteś choć trochę kumaty to ze zdaniem nie powinno być problemu