Witam . O otóż mam pytanie co powinienem robić dalej . Ostatie 3 miesiace cwiczylem planem FBW . Moim celem jest dobrze wygladac i niewiem co dalej robic czy dalej masować czy zaczac sie rzeźbić .
Jeszcze zostało mi z poprzedniego cyku kreatyny dość dużo i myślę by ja zużyć w najbliższym czasie .
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 74
Wzrost : 176
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na słowni : 1,5 roku
Uprawiane inne sporty : nie
Dostęp do sprzętu (np. sztana,sztangielki wyciag drazek
Dieta : jakaś tam jest .
Zażywane suplementy : Hi tec whey mass gain+ dibencozzide(b12)
Jeszcze zostało mi z poprzedniego cyku kreatyny dość dużo i myślę by ja zużyć w najbliższym czasie .
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 74
Wzrost : 176
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na słowni : 1,5 roku
Uprawiane inne sporty : nie
Dostęp do sprzętu (np. sztana,sztangielki wyciag drazek
Dieta : jakaś tam jest .
Zażywane suplementy : Hi tec whey mass gain+ dibencozzide(b12)
Krzysztof Piekarz
