SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mistrzostwa Swiata Strongman 2008 - PUDZIAN MISTRZEM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
"ale konkurencje na AC mają trochę inną charakterystyke-tam bardziej wszystko na max ciężarze, mało konkurencji gdzie potrzeba dynamiki, szybkości i takich tam ;] no chyba, że się myle to niech mnie ktoś poprawi" w 100% masz racje, w wsm to dynamika szybkosc i sila graja kluczowa role, a w ac tylko sila dlatego te zawody sa dla najsilniejszych na swiecie a nie dla najszybszych czy najbardziej dynamicznych silaczy, wiec poki pudzian nie wygra ac to najsilniejszy nie bedzie, o ty chodzi w sile, aby podniesc jak najwiecej a nie z tym biegac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36432
pudzian nie konczy kariery ;) ktos poscil tylko taka plote

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
widze,ze jak co roku ,przy okazji zdobycia tytulu mistrza swiata strongman wraca jak bumerang mityczny temat ac i savickasa(choc dzis jakby mniej natretnie sie twierdzi,ze savickas jest lepszy-mial juz pare porazek ,nawet ,ze szczepanskim).

a to ze pudzian sie wycofuje bylo nawet na jego stronie...to kto to zamieszcza i robi to bez wiedzy pudziana?


co do dalszych startow:pudzian juz wlasciwie nie poprawia swoich rekordow a w poszczegolnych konkurencjach coraz rzadziej jest pierwszy.a do tego zaczynaja sie pojawiac kontuzje bicepsa , lydki,plecow.....
a konkurenci poszli mocno do przodu i sa przewaznie juz duzo mlodsi...

pewnie ,ze trudno sie wycofac ale pozniej zaczac przegrywac?...wg mnie chyba teraz jest najlepszy moment.arnold zrobil podobnie-wycofal sie w wieku 28 lat w super formie....
pewnym bledem wg mnie bylo wystartowanie w 1980-co prawda wygral ale to juz byl cien dawnego arnolda(zreszta do dzis sa dyskusje ,czy zasluzenie...)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36432
dzis ogldalem dzien dobry TVN i byl pudzian i powiedzial:
-Zamierzam jeszcze troche powalczyc a ktos poscil plote o tym ze konzce kariere poza mojim plecami

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
savickas byl by w dupie gdyby pudzian utyl z 20kg i wystartowal w ac, skopał by mu dupe, tak samo jak skopał by mu dupe na wsm, gdzie liczy sie dynamika i szybkosc, technika itp, aczkolwiek, do dnia dzisiejszego savickas kopie dupe na ac pudzianowi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3969
Rekord Sawickasa wyciskaniu belki do gory 210kg ustanowil go niedawno startuje na kazdych zawodach z waga 170kg co kiedys z taka waga pojawial sie na AC.Caly czs poprawia swoje wyniki,wiec nawet jakby Pudzian przytyl te 20 kg i tak nie mial by szans pokonac Sawickasa,ale drugie miejsce calkiem mozliwe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1391
Ok może pudzianw AC max drugi albo trzeci ale czy Savickas w zawodach MŚ np. tych teraz byłby drugi lub czeci ? ja wątpie ( za gruba i wolna z niego ........
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3969
ale czy Savickas w zawodach MŚ np. tych teraz byłby drugi lub czeci ? ja wątpie ( za gruba i wolna z niego ........

moglby nawet wygrac MS ,ale tego sie juz nie dowiemy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wms savickas nie musi wygyrwac, ac to zawody dla najsielnijeszych, wsm to kombinacja sily dynamiki itp... ac siła , wsm reszta + siła
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21391
poza tym savicklas nie należy przypadkiem do IFSA??? i tam nie jest mistrzem świata przy okazji?? a to już inna organizacja niż WSM, konkurencje mają chyba bardziej zblkiżone do zawodów AC. w WSM savickas przy pierwszej konkurencji by zszedł na zawał ;]
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS WIEDZY O STRONGMAN ----> CZĘŚĆ IV

Następny temat

Kontuzja dwuglowego przy MC

electro
Polecane artykuły