SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Swiata Strongman 2008 - PUDZIAN MISTRZEM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
trzymamy kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2951
Fotki panowie widac Mariusza owiniete łydke












Strong Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2951
Oszczędzam się ile mogę. Nadal nie jestem pewien czy będę mógł wogóle wystąpić w fazie finałowej. Noga potwornie boli dlatego też dzisiaj nie zaliczyłem zbyt dobrego występu. Do końca eliminacji pozostają jednak dwie konkurencje - konkurencje które mi odpowiadają. Raczej jestem spokojny o awans ale lepiej nie zapeszać." - powiedział na zakończenie swojego dzisiejszego startu Pudzian

Strong Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
Pudzi jak to Pudzi zawsze skromny jak wygrał konkurencje 'przeciaganie tira' to z noga nie jest chyba tak zle ja tez trzymam kciuki za naszego mistrza i zycze mu duzo zdrowia

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
PUDZIAN !!!!!!! PUDZIAN!!!!!!! trzymam kciuki. jesli nie wygra nic sie nie stanie. i tak wiele udowodnil, kto rzadzi!!!!! Natomiast licze tez na dobry start Sebastiana W, zobaczymy tez jak pojdzie Jarkowi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1129
Pudzian Kozak, trzymam kciuki i czekam na dalsze ralacje, wierze w niego i wierze ze wygra !!! Polska gora!!

jesli wiesz ocb to tRiP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1392
Wygrać całości raczej nie wygra, bo Amerykanie (Pfister, Travis, Derek) są w kosmicznej formie, ale o podium powalczy, bo AWANSOWAŁ DO FINAŁU!

Mariusz wygrał dzisiaj Axla (140kg), jest w finale więc może sobie odpuścić ostatnie kule.

Sebastian również w swojej grupie wygrał tą konkurencję (razem z Pfisterem) i wyszedł z dramatycznej sytuacji, w jakiej się znajdował. Przed ostatnimi kulami (za 30 minut zaczynają) ma spore szanse na awans. Tak przedstawia się szczegółowa sytuacja w jego grupie
Pfister 27.5 punktów i pewny awans
Wenta 19
Arsjo 18.5
Skog 17.5
Thompson 16.5

Pewny awans mają już Poundstone, Pfister, Mitt, Pudzian i Ortmayer. Na 90% awansuje Ostlund, o szansach reszty nie chce mi pisać. Na kulach rozstrzygnie się kto jeszcze będzie w finale

"Jeśli do przerwy przegrywasz 0-3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie,,,"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Wygrać całości raczej nie wygra, bo Amerykanie (Pfister, Travis, Derek) są w kosmicznej formie, ale o podium powalczy, bo AWANSOWAŁ DO FINAŁU!

nie gadaj z gory...Pudzian wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
pudzian mial szczescie z ta kontuzja ,ze trafil na slaba grupe-inaczej by odpadl..
zobaczymy co bedzie dalej moze inni tez zlapia kontuzje albo zawala jakas konkurencje? szanse ma jeszcze duze...o dymku nic nie wiadomo?-pewnie odpadl,bo chyba mial najsilniejsza grupe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS WIEDZY O STRONGMAN ----> CZĘŚĆ IV

Następny temat

Kontuzja dwuglowego przy MC

WHEY premium