SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najlepsze suplementy na siłę za 310 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 285
Witam.
Jakie kupić suplementy za 310zł? Chodzi mi o przyrosty siły.
Myślałem żeby kupić Universal Stak (Storm 843g + Shock Therapy 1000g )269 zł + Olimp Dextro juice 1500 g 30zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
ja radze poczytac jeszcze troche i wypelnic ankiete
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2211
dextroza jak na moje zbędna

Nie mozliwe jest mozliwe pytanie za ile ?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po mojemu to wszystko zbędne

nic o tobie nie wiemy
napisz coś więcej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
Na siłe polecam treningobolon v666. i dietanabol ( podobno dobry kopniak )
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
jeszcze uwazaj bo chlopak zacznie tego szukac w sklepach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24448
Nie wątpie..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9935
storm i shock 269 troszke drogo za 190-200 zl mozesz juz wyhaczyc :)

szczeze mowiac mnie slabo klepnol ten zestaw shocka nie czuc praktycznie wogole...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
w sumie można by i tak storm plus schock, a zamiast dekstro warto byłoby wrzucic mzb lub jakies dobre i wydajne bcaa, ale wtedy braknie ci kasy napewno

celem jest siła, jednakże tylko ona i czy plan jest typowo siłowy, czy maja to byc elementy siły i masy[na treningu posrednim, że tak powiem]?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4894
Za tą kasę masz na porządne jedzenie przynajmniej przez miesiąc co w połączeniu z dobrym treningiem i regeneracją da na pewno nie gorsze, a pewnie nawet i lepsze efekty niż suple

Ewentualnie mozesz dokupić omega-3 i ZMA

Lecz jeśli uważasz że masz za gruby portfel(dieta + suple) to szalej

Pozdro.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 285
A co sądzicie o T-Bomb ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o podpowiedz...

Następny temat

resztki odzywek

electro
Polecane artykuły