SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Akcja 'Szkolna siłownia' ---> fotorelacja!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38536
Widzę że bardzo dużo ciężarów kupiłeś i sprzętu :>
Nie zapomnij kupić pass , bo się chłopaki podźwigają
Fajnie że swoim hobby dzielisz się z innymi , szkoda że ja nie mam takiego nauczyciela



Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-22 00:22:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
czorcia zobacz na to
https://www.sfd.pl/II_Konkurs_Kelton_-_Ławka,_na_której_odważyłeś_się_ćwiczyć_-_WYNIKI_+_ANKIETA-t426729-s6.html#post6

wypowiedz kastety

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Super prawda?!
Ludzie nie przestaja mnie zaskakiwac
Własnie mialem o tym pisac
Niesamowici jesteście!


Teraz tylko czekam na sprzet od Marbo i Kelton
Za pieniadze od sponsorow sprzet juz prawie mam skompletowany.
Zostal tydzien...
mam nadzieje ze sie wyrobia...

Zrobilem juz foty starej silowni
Bedzie fajne porownanie



Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-08-22 15:32:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12436
czorcia7 zycze powodzenia wielu sukcesów dla twoich podopiecznych
pazdrawiam

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z FOTORELACJĄ Z WYPOSAŻENIA SZKOLNEJ SIŁOWNI

https://www.sfd.pl/Akcja_Szkolna_siłownia_--->_fotorelacja-t433290.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
W piątek tj 5.09.2008
wysłałem listem priorytetowym podziękowania
oraz faktury do wszystkich sponsorów biorących udział w akcji.

Mam nadzieje, iż wszyscy zainteresowani w/w pisma otrzymali.
W przypadku braku listu proszę o kontakt.


Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr.Olympia Winners

Następny temat

uchwyty do wyciągu

electro
Polecane artykuły