Widzę że bardzo dużo ciężarów kupiłeś i sprzętu :>
Nie zapomnij kupić pass , bo się chłopaki podźwigają
Fajnie że swoim hobby dzielisz się z innymi , szkoda że ja nie mam takiego nauczyciela
Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-22 00:22:45
Nie zapomnij kupić pass , bo się chłopaki podźwigają
Fajnie że swoim hobby dzielisz się z innymi , szkoda że ja nie mam takiego nauczyciela
Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-08-22 00:22:45