...
gokuson TEAM SFD Administrator
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Mecz Gwiazd NBA

Kobe Bryant prowadzi w głosowaniu kibiców, wskazujących koszykarzy, którzy ich zdaniem powinni wystąpić w 52. Meczu Gwiazd ligi NBA. Na zawodnika Los Angeles Lakers głosy oddało ponad 958 tysięcy fanów.

Drugi po dwóch rundach głosowania jest Vince Carter z Toronto Raptors. Jego chciałoby w Meczu Gwiazd obejrzeć ponad 871 tys. kibiców. Tracy McGrady z Orlando Magic otrzymał ponad 822 tys. głosów.

Czwarty w klasyfikacji jest Chińczyk Yao Ming z Houston Rockets, który wyprzedził takich koszykarzy jak: Allen Iverson (Philadelphia 76ers), Kevin Garnett (Minnesota Timberwolves), Ben Wallace (Detroit Pistons), Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks) i Shaquille O'Neal (Los Angeles Lakers).

Wizards OT 107

Jordan zdobyl 41 punktow oraz zebral 12 pilek.
"He showed tonight that he's still got it," Pacers guard Jamaal Tinsley said of Jordan. ("Pokazal dzisiaj, ze nadal ma to cos" Powiedzial Jamaal Tinsley o Jordanie.)

...

Michael Jordan zagrał jak za dawnych, dobrych lat. Zdobył 41 punktów, z czego 20 w ostatniej kwarcie i dwóch dogrywkach, a Washington Wizards pokonali Indiana Pacers 107:104.

Jordan zagrał najdłuższy mecz w sezonie, przebywając na parkiecie 53 minuty pierwszy raz w bieżących rozgrywkach przekroczył 40 punktów. "Air" trafił 14 z 26 rzutów z gry, 10 z 12 wolnych oraz 3 z 4 za trzy.

Jordan wymusił również stratę na Alu Harringtonie w ostatnich sekundach spotkania. Wizards wygrali trzeci mecz z rzędu i odnieśli cenne zwycięstwo nad drużyną, która w ostatnich 20 spotkaniach, tylko dwa razy schodziła z parkietu pokonana.

"Czarodzieje" z Waszyngtonu na dobre objęli prowadzenie, kiedy Jordan trafił dwa rzuty wolne na 3 minuty przed końcem drugiej dogrywki. Następnie przez dwie minuty obie drużyny pudłowały i zaliczyły kilka strat. Na minutę przed końcem Christian Laettner dwa razy celnie trafił z linii rzutów wolnych.

W odpowiedzi Erick Strickland rzutem za trzy zmniejszył prowadzenie Wizards do jednego "oczka" i chwilę później Jordan wymusił na Harringtonie wspomnianą stratę. Pacers sfaulowali Stackhouse'a, który nie pomylił się w rzutach wolnych. Trzy punkty przewagi stołecznej ekipy i Reggie Miller oddaje rzut za trzy punkty. Nie trafił! Wizards w obecności 20 tysięcy kibiców w MCI Center, odnoszą cenne zwycięstwo nad Indianą Pacers.