witam, mam pytanie w jakich ćwiczeniach robicie powtórzenia negatywne, jestem aktualnie po 10, przed 5 i zastanawiam się w których ćwiczeniach mogę je wykonywać w miarę niekontuzyjnie (oczywiście z partnerem treningowym) mój hst to:
1.MC/SQ
2.klata na skosie 30 stopni
3.podciąganie wąsko podchwyt
4.military press
5.dipsy
dzięki z góry
1.MC/SQ
2.klata na skosie 30 stopni
3.podciąganie wąsko podchwyt
4.military press
5.dipsy
dzięki z góry
Krzysztof Piekarz