Szacuny
0
Napisanych postów
75
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
333
kupilbym ciezary+sztange, najlepiej malopolska, ale jak dalej moze tez byc, uzywane oczywiscie, moga byc pordzewiale lub po prostu stare, jak ktos ma niech cos napisze
Zmieniony przez - 1qazxsw2 w dniu 2008-08-30 10:56:41
Szacuny
0
Napisanych postów
149
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3082
Już pisałeś do mnie bo miałem na allegro swoją ofertę teraz mam zarezerwowane jakieś 300kg a takich małych nie mam za bardzo czekam bo możliwe że ktoś się wycofa z kupna czasem tak bywa
Szacuny
0
Napisanych postów
149
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3082
nooo https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] Nie tylko sfd allegro też takie jakieś małe jest Nie tylko sfd allegro też takie jakieś małe jest Nie tylko sfd allegro też takie jakieś małe jest [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />