3/4 dziewczyn tak robi, a efekty... hmm.. no daje sie zobaczyc ile uzyskuje wymarzona sylwetke. Wlasciwie te co maja to maja i nic nie musza robic, a te co nie, to tak sie bujaja gora dol od glodowki do glodowki.
Chcesz schudnac, jedz rozsadnie tak jak 10 przykazan podaje i cwicz. Nie trzeba od razu przebiec maratonu dzis starczy 30min podzielone na 3min marszu i 1 minuta truchtu, "jutro" 3 minuty truchtu i 30sek sprintu, a za pare miesiecy bedziesz biegala jak zawodowiec
Sprobuj ulozyc sobie plan, zobacz jaki mozesz przeznaczyc czas na cwiczenia, mozesz tez pojsc na aerobik do najblizszego fitnesstudio raz na jeden raz na inny i nie liczyc ze w ciagu 2 tygodni pozbedziesz sie nadmiarowego tluszczu, ale zmienic swoje nawyki i zywieniowe i sportowe pare miesiecy i efekty cie zadziwia
poczytaj troche forum pokombinuj ułóż plan, a my mozemy go poprawic
Chcesz schudnac, jedz rozsadnie tak jak 10 przykazan podaje i cwicz. Nie trzeba od razu przebiec maratonu dzis starczy 30min podzielone na 3min marszu i 1 minuta truchtu, "jutro" 3 minuty truchtu i 30sek sprintu, a za pare miesiecy bedziesz biegala jak zawodowiec
Sprobuj ulozyc sobie plan, zobacz jaki mozesz przeznaczyc czas na cwiczenia, mozesz tez pojsc na aerobik do najblizszego fitnesstudio raz na jeden raz na inny i nie liczyc ze w ciagu 2 tygodni pozbedziesz sie nadmiarowego tluszczu, ale zmienic swoje nawyki i zywieniowe i sportowe pare miesiecy i efekty cie zadziwia
poczytaj troche forum pokombinuj ułóż plan, a my mozemy go poprawic


Gdyby facet znalazł się na Twoim miejscu już by dostał burę, że nie czyta postów podwieszonych.