Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
64
Witam
3 tygodnie temu zacząłem się odchudzać. Mam 15 lat 177 wzrostu i teraz 77 kg wagi (wczesniej 81). I tata mój mówi, że coś jest nie tak bo za bardzo chudne. Jem 3-4 posiłki dziennie tylko, że uprawiam dużo sportu np. dzisiaj przejechałem 50 km rowerem ;) i jeszcze grałem w piłkę nożną ok 1 h. I teraz pytanie. Czy napewno jest to zdrowe? Czy może mam coś zmienić w diecie? pozdrawiam
Szacuny
0
Napisanych postów
145
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1545
4 kg w 3 tygodnie to nie jest jakas gwałtowna utrata wagi. Uważam ze nie masz cos sie bać, sam zreszta napisales ze ta utrata wagi spowodowana jest duża iloscia sportu jaki uprawiasz wiec wszytsko jest ok.
"Czy napewno jest to zdrowe? Czy może mam coś zmienić w diecie? pozdrawiam"
Zalezy jak wyglada twoja dieta. W wieku 15 lat nie zawracaj sobie az tak tym głowy. Staraj sie jeść zdrowo i utrzymuja aktywnosc fizyczna :)
Szacuny
1
Napisanych postów
290
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2228
jedz tyle ile wymaga twoje zapotrzebowanie+ wysilek fizyczny, nie odcinaj radykalnie jedzenia, bo zwolnisz metabolizm i będzie jojo. Pozatym masz 15lat,więc nadal sie rozwijasz i rośniesz:) W twoim wieku metabolizm to jeszcze rollercoaster
Szacuny
126
Napisanych postów
4616
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53303
Jeśli Twoja dieta jest uboga w składniki odżywcze i/lub dostarczasz zdecydowanie zbyt mało energii w stosunku do tego ile spalasz podczas aktywności fizycznej, a pewnie tak jest skoro spożywasz 3-4 posiłki i szybko chudniesz to masz się czego bać!
W Twoim wieku stosowanie nierozsądnych diet redukcyjnych może mieć szczególnie negatywny wpływ na zdrowie.