SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o sanatorium... a takze moj problem...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 933
Witam, przede wszystkim nie wiem czy to w dobrym dziale umiesciłem ale zawsze tam o zdrowiu... mam takie moze sie wydac smieszne pytanie, postaram sie Was wprowadzić.. Moj kolega ładnych pare lat temu mial jakies reumatyczne problemy poza tym miał anoreksje albo coś podobnego fakt faktem był chudy jak patyk. Dostał to sanatorium, a po przyjezdzie był 2x taki jak przedtem Co oni tam dają ludziom w tym sanatorium ?

Bo jak juz pisałem w jednym lub dwóch tematach mam problemy typu że - nie moge złapać masy, chudne tylko, bez sennosc, apatia, ciagłe zmeczenie, marny popęd seksualny, i kiepski apetyt, pozatym problemy ze stawami - ciągle coś skecam sobie Jednym słowem jestem totalnie rozmontowany.. Czytałem tezy że to może coś z hormonami, dobra ale co? badania? - tego nie chcą lekarze robic od ręki :/

Dodam że mam 21 lat 175wzr. i 65waga. na sanatorke to chyba jestem za stary ale może lekarz jakiś pomoże, jak tak to jaki? prywatnie czy jest szansa na kase chorych? Od czego zacząć?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
od rodzinnego zacznij
jak nic - to dalej doradzimy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawroty głowy

Następny temat

jeden zab mniej

WHEY premium