SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dietka do sprawdznia :]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030
Witam. Ćwicze już od ok.5 miechów i wkońcu przemogłem sie i spróbowałem napisać sobie plan , looknijcie czy jest Si, jesli nie to co jest do poprawki. z góry Dzieki wszystkie wagi raczej orientacyjnie . :

I - Śniadanie 7.00
płatki owsiane --------------------80g.
mleko 4% --------------------------200g.
rodzynki --------------------------20g.
jajka całe ------------------------80g.
pomidor ---------------------------40g.


II - Drugie w szkole 11.30
chleb razowy ----------------------80g.
jakaś wędlina ---------------------40g.
masło -----------------------------15g.
+ warzywa ------------------------30g.


III - Objad-Przedtreningowy 15.30
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
mięso chude/ryba ------------------80g.
+ warzywa ------------------------50g.


TRENING 17.00-18.30


IV - Potreningowy 18.40
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
pierś z kurczaka ------------------80g.
+ warzywa ------------------------50g.
+ miód z woda --------------------35g.


V - Kolacja
makaron razowy --------------------100g.
jagody/jogurt/dżem ----------------80g.
twaróg półtłusty ------------------125g.(pół kostki)
oliwa -----------------------------10g.
+warzywa -------------------------80g.



Jeśli kotś sie sam nie zna to porsiłbym o nie udzielanie sie

PZDR. 4 all ;P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030
Dobra dzieki dobilem jakos do 3050 ale przeciez jeszcze cos sie zawsze skubnie w miedzyczasie ;p Macie i Wy po Sogu zebyscie nie byli stratni


Podajcie jeszcze cos kalorycznego a nie zawierajacego b/t/ww

Zmieniony przez - galazka55 w dniu 2008-07-20 22:30:36

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4439
Mogles zrobic bilans b/t/w, bo nie wszystkie wartosci sie jeszcze zna na pamiec, a to sie przydaje jak sie ocenia

I - Śniadanie 7.00
płatki owsiane --------------------80g.
mleko 4% --------------------------200g.
rodzynki --------------------------20g.
jajka całe ------------------------80g.
pomidor ---------------------------40g.

Dodaj orzechy

II - Drugie w szkole 11.30
chleb razowy ----------------------80g.
jakaś wędlina ---------------------40g.
masło -----------------------------15g.
+ warzywa ------------------------30g.

Zamiast wedliny daj tlusta rybe


III - Objad-Przedtreningowy 15.30
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
mięso chude/ryba ------------------80g.
+ warzywa ------------------------50g.

Chyba Obiad :P
OK


TRENING 17.00-18.30


IV - Potreningowy 18.40
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
pierś z kurczaka ------------------80g.
+ warzywa ------------------------50g.
+ miód z woda --------------------35g.

Ten miod z woda wypij zaraz po treningu, warzywa wyrzuc stad

V - Kolacja
makaron razowy --------------------100g.
jagody/jogurt/dżem ----------------80g.
twaróg półtłusty ------------------125g.(pół kostki)
oliwa -----------------------------10g.
+warzywa -------------------------80g.

Twarog poltlusty, oliwa i warzywa starcza

Jeszcze taka uwaga, niech te ziemniaki nie wystepuja za czesto w okolotreningowych
Pzdr

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I - Śniadanie 7.00
płatki owsiane --------------------80g.
mleko 4% --------------------------200g.
rodzynki --------------------------20g.
jajka całe ------------------------80g.
pomidor ---------------------------40g.

ok


II - Drugie w szkole 11.30
chleb razowy ----------------------80g.
jakaś wędlina ---------------------40g.
masło -----------------------------15g.
+ warzywa ------------------------30g.

Więcej wędliny (wędlina ma być dobrej jakości z drobiu)
Zamiast masła jako tłuszcz zjedz orzechy



III - Objad-Przedtreningowy 15.30
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
mięso chude/ryba ------------------80g.
+ warzywa ------------------------50g.

Ziemniaków tutaj nie jedz


TRENING 17.00-18.30


IV - Potreningowy 18.40
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
pierś z kurczaka ------------------80g.
+ warzywa ------------------------50g.
+ miód z woda --------------------35g.

Miód zbędny, tutaj możesz jeść ziemniaki bo mają wyższe IG i po treningu są OK


V - Kolacja
makaron razowy --------------------100g.
jagody/jogurt/dżem ----------------80g.
twaróg półtłusty ------------------125g.(pół kostki)
oliwa -----------------------------10g.
+warzywa -------------------------80g.

Twaróg półtłusty + jogurt naturalny + warzywa

pzdr

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-07-20 18:41:40

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-07-20 18:42:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20725
wtrace sie jedynie co do wedliny wybieraj najlepiej suche kielbasy typu krakowska to, ze bedzie z drobiu nie poprawi jej jakosci bo pewnie i tak 50% stanowic bedzie woda, spora czesc to konserwanty, wypelniacze, polepszacze a na szarym koncu bedzie mieso
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ma możliwość to niech daje czyste mięcho do kanapek, wędlina w ostateczności
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20725
wiadomo lepiej miecho jednak dobra wedline tez mozna upolowac przewaznie jednak kosztuje dwa razy tyle niz cyc z kuraka dlatego nawet ze wzgledow ekonomicznych lepiej wszamac miesko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030
to poprawiłem i to by wyglądało :

I - Śniadanie 7.00
płatki owsiane --------------------80g.
mleko 4% --------------------------200g.
rodzynki --------------------------20g.
jajka całe ------------------------80g.
pomidor ---------------------------40g.


II - Drugie w szkole 11.30
chleb razowy ----------------------80g.
jakaś wędlina ---------------------60g.
orzechy ---------------------------25g.
+ warzywa ------------------------30g.


III - Obiad-Przedtreningowy 15.30
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g. (ziemniaki sporadycznie)
mięso chude/ryba ------------------80g.
+ warzywa -------------------------50g.


TRENING 17.00-18.30


IV - Potreningowy 18.40
ziemniaki/ryż/kasza/makaron razowy-100g.
pierś z kurczaka ------------------80g.
+ warzywa -------------------------50g.


V - Kolacja 20.30
jogurt naturalny ------------------80g.
twaróg półtłusty ------------------125g.(pół kostki)
+warzywa --------------------------80g.

Dzieki chlopaki jak jeszcze cos zle to chetnie poprawie . Łapajta po Sogaczy

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, tylko jeszcze kup do dietki tran lub omega 3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030
Omega 3 jak dawkować ??

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
generalnie powinno byc minimum 2-3g EPA i DHA dziennie
napisz jakie masz kapsy i zawartość procentową w/w
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030


jeszcze nie mam ale sie zaopatrze . omega 3 moze byc chyba apteczne ?? jakie polecasz kupic czy bez roznicy?

Właśnie policzylem ile mi wychodzi kcal z tego planu i wyszło 2263 a samo zapotrzebowanie to 2836.

Zmieniony przez - galazka55 w dniu 2008-07-20 21:57:54

PZDR. 4 all ;P

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda?

Następny temat

z czym platki górskie

electro
Polecane artykuły