Szacuny
3
Napisanych postów
691
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8789
ja osobiscie jestem za kpaniem lezacego...
... ale tlyko do takeigo stopnia zeby nie mial sil/ochoty wstac
co niektoryz myla pojecia
1. koles sie przewrocil/zostla obalony i w zasadzie nic mu nie jest niestety dla ans nadal bedzie wciaz zdolny do walki jezeli wstanie wiec trzeba wykorzystac to ze jest w gorszej pozycji i go "zbutowac"
2. koles lezy pol przytomny widac ze ma dosc i nie ogarnia juz swiata - takiemu trzeba dac juz spokoj
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
117
Ja popieram STEF - X. Generalnie uważam, że na ulicy nie ma honorowych rozwiązań, ale wszelkie rozwiązania służyć mają tylko jednemu - ochronie zdrowia i życia mojego, ewentualnie osób trzecich. Jak mnie ktoś zaczepi i będzie próbował bić mimo mojego ugodowego charakteru, będę gryzł, drapał, kopał - leżącego, stojącego, siedzącego, skaczącego, bił itd itp do momentu aż uznam, że mogę się bezpiecznie oddalić - nawet biegiem. Kolejna sprawa, to to, że obawiałbym się butować zbyt długo ze względu na konsekwencje prawne, bardziej nieprzyjemne dla osoby, która na koniec będzie stała o własnych siłach - nawet jeśli była atakowana.
Szacuny
6
Napisanych postów
442
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3591
Jezeli gosc jakims cudem znajdzie sie na glebie, a lejesz sie na serio to but musi pojsc. Obojetnie moze byc nawet na watrobe, ale wtedy to juz buty, a nie buta preferuje
Zmieniony przez - Method99 w dniu 2008-06-04 23:24:38
"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."
Szacuny
2
Napisanych postów
251
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2192
walka to walka, na ulicy nie obchodzi już nikogo kodeks honorowy, to nie tylko walka na pieści, kopanie leżącego? jak najbardziej, kopanie nieprzytomnego lub takiego że już nawet nie da rady się bić, nie! no bo po co jak już jest dojechany
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jestem przeciw... raz ze nie etyczne:D raz ze mozesz komus naprawde krzywde zrobic 3 lepszy jest dosiad i tluc dziada az zmieknie ewentualnie zalozyc jakas dzwignie...