SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kopanie leżącego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11920

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8789
ja osobiscie jestem za kpaniem lezacego...
... ale tlyko do takeigo stopnia zeby nie mial sil/ochoty wstac
co niektoryz myla pojecia
1. koles sie przewrocil/zostla obalony i w zasadzie nic mu nie jest niestety dla ans nadal bedzie wciaz zdolny do walki jezeli wstanie wiec trzeba wykorzystac to ze jest w gorszej pozycji i go "zbutowac"
2. koles lezy pol przytomny widac ze ma dosc i nie ogarnia juz swiata - takiemu trzeba dac juz spokoj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15168
QUEBLO ten stomp to jest kopniecie dolna częścią stopy? z czymś takim mi sie to kojarzy
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
typowego stompa(na głowe) masz tu:




(w momencie gdy ten w białych gaciach wstaje i "zdeptuje głowe" tego leżacego)

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-04 00:51:15

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39912
jestem za kopaniem
za dosiadem tak samo nie widze przeszkod

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4329
tylko w ostatecznosci

bez dostępu do internetu na jakiś czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
Ja popieram STEF - X. Generalnie uważam, że na ulicy nie ma honorowych rozwiązań, ale wszelkie rozwiązania służyć mają tylko jednemu - ochronie zdrowia i życia mojego, ewentualnie osób trzecich. Jak mnie ktoś zaczepi i będzie próbował bić mimo mojego ugodowego charakteru, będę gryzł, drapał, kopał - leżącego, stojącego, siedzącego, skaczącego, bił itd itp do momentu aż uznam, że mogę się bezpiecznie oddalić - nawet biegiem. Kolejna sprawa, to to, że obawiałbym się butować zbyt długo ze względu na konsekwencje prawne, bardziej nieprzyjemne dla osoby, która na koniec będzie stała o własnych siłach - nawet jeśli była atakowana.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3591
Jezeli gosc jakims cudem znajdzie sie na glebie, a lejesz sie na serio to but musi pojsc. Obojetnie moze byc nawet na watrobe, ale wtedy to juz buty, a nie buta preferuje

Zmieniony przez - Method99 w dniu 2008-06-04 23:24:38

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 418
noooo,raz maksymalnie dwa mozna mu przypier.dolic zeby nie bylo ze zaraz wstanie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2192
walka to walka, na ulicy nie obchodzi już nikogo kodeks honorowy, to nie tylko walka na pieści, kopanie leżącego? jak najbardziej, kopanie nieprzytomnego lub takiego że już nawet nie da rady się bić, nie! no bo po co jak już jest dojechany
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem przeciw... raz ze nie etyczne:D raz ze mozesz komus naprawde krzywde zrobic 3 lepszy jest dosiad i tluc dziada az zmieknie ewentualnie zalozyc jakas dzwignie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!

Następny temat

Crazy Muay Thai Fighter

electro
Polecane artykuły