SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CREATINE MICRONIZED 200 mesh + Taurine 400g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
witam
co sadzicie o tej kreatynce??
sa jakies efekty??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Dobre mono Smiało możesz brac.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 112 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 135740
Chłopcze weź sie za czytanie i poczytaj trochę bo nic nei przeczytałeś, poczytaj o tej kreatynie i bedziesz wszystko wiedział

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 1829 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27695


Mono jak mono

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2716
tak, sam spozywalem (pierwszy cykl) efekty sa, ale nie sama kreatyna czlowiek zyje.. miche trzymac trzeba, masa do przodu wtedy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
no czytalem o tej kreatynce i ja kupilem
ale jednego typa z epulsa sie pytalem co sie zajmuje tymi rzeczami to powiedzial "tragedia"
wiedz dalem ten temat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
aha no i jeszcze dextrose gratis dostalem
i tu tez mam problem bo nie wiem czy kiedy nie cwicze tez to mam brac czy tylko w dni treningowe?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dextro to cukier
więc sam sobie odpowiedz
ew. poczytaj jeszcze w odżywianiu i wtedy sobie odpowiedz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4080
trzymaj się diety, dobrze odżywiaj i powinno być ok. Jak dla mnie spoko kreta jak na pierwszy raz, ja dextroze przeważnie biorę po treningu ale też różnie to bywa.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscletech Creakic + BSN Nitrix + Trec Tribusteron?

Następny temat

Animal CUT + Venom Hyperdrive

electro
Polecane artykuły