witam. mam 182cm wzrostu, 75 kg, chcem przytyc ok 10kg :)
nigdy nie bralem zadnych odzywek i zupelnie sie nie znam, w co zainwestowac? oczywiscie tycie chcem polaczyc z treningiem. Myslalem o bialku ale nawet tu jest duzy wybor...???
nigdy nie bralem zadnych odzywek i zupelnie sie nie znam, w co zainwestowac? oczywiscie tycie chcem polaczyc z treningiem. Myslalem o bialku ale nawet tu jest duzy wybor...???
Krzysztof Piekarz