...
witam, szukałem po necie ale odziwo nie mogłem znaleźć tego co mnie interesuje.Mianowicie chodzi mi o fryzurę.Interesuje mnie taka fryzura że tył i boki ściąć maszynką bez nakładki prawie do zera a gore zostawic na 3-4 mm zeby można bylo na żel zrobić... Czy mogłby mi ktos dać pare fotek z netu jak wyglądają chlopacy w takiej fryzurze.Z góry dzięki.Pozdrawiam.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ikf.com.pl
http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie
...
mackos40 napisałem wyraźnie że przejżałem dużo stron i nie znalazłem takiej o jaką mi chodzi a Ty pierwszą lepszą dałeś która pojawia sie na googlach.
...
po co c izdjecia chlopców z taka fryzurą
nie wiesz jak wyglada fryzura ze boki i tyl na zero a gora na 4mm?? rozumiem jakbys chcial zobaczyc fryzure z jakims irokozem zcy cos ale nie z taka prostą fryzurą niedlugo beda tematy zeby dali zdjecia jak ssie na pałe ostrzyc albo caly lep na 2mm? chyba ci sie nudzi
nie wiesz jak wyglada fryzura ze boki i tyl na zero a gora na 4mm?? rozumiem jakbys chcial zobaczyc fryzure z jakims irokozem zcy cos ale nie z taka prostą fryzurą niedlugo beda tematy zeby dali zdjecia jak ssie na pałe ostrzyc albo caly lep na 2mm? chyba ci sie nudziObecnie jestem na cyklu na gainerze o_O
...
3-4 mm na żel 

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie
...
Witam
żeby nie zakładać nowego posta podepne się tu
Czy jest jeszcze modne zostawianie z tyłu głowy takiego irokeza/trójkąta?? Mam nadzieje że wiece o co mi chodzi.
Miałem taką fryzure ale to z 3 lata temu i interesuje mnie czy nadal jest to ok.
Pozdrawiam
żeby nie zakładać nowego posta podepne się tu
Czy jest jeszcze modne zostawianie z tyłu głowy takiego irokeza/trójkąta?? Mam nadzieje że wiece o co mi chodzi.
Miałem taką fryzure ale to z 3 lata temu i interesuje mnie czy nadal jest to ok.
Pozdrawiam
...
detonator
u mnie pol miasta chodzi z tym tandetnym irkiem
do autora
Ja sie podobnie scinam,idz do fryzjera i powiedz ze chcesz boki krocej gore dluzsza i sie bedzie co chwile pytac czy moze byc
Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-07-10 14:39:03
u mnie pol miasta chodzi z tym tandetnym irkiem
do autora
Ja sie podobnie scinam,idz do fryzjera i powiedz ze chcesz boki krocej gore dluzsza i sie bedzie co chwile pytac czy moze byc
Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-07-10 14:39:03
...
No włśnie trzy lata temu zgoliłem to bo coraz więcej osób w tym chodziło i tak teraz myśle czy zmieniło się to czy nie. Szkoda, no ale...
...
imo wyszło z mody a'la irokezy
ale sporo chłopaków tak nadal śmiga.
teraz moda na emo

ale sporo chłopaków tak nadal śmiga.
teraz moda na emo

pozytywny jak HIV
...
emo to są chorzy ludzie ze zjechaną pyschiką :D Chociaż nie powiem jest sporo ładnych emo girlll
Tylko one leca na tych w rurkach, obcislych bluzkach i z zapadnietą grzywą
Ojj, a tych to co raz wiecej ;/ Co do fryzury.. pojdz do fryzjerki ona Ci na wszystko odpowie i pomoze ;D Tylko jej powiedz o co B
Tylko one leca na tych w rurkach, obcislych bluzkach i z zapadnietą grzywą
Ojj, a tych to co raz wiecej ;/ Co do fryzury.. pojdz do fryzjerki ona Ci na wszystko odpowie i pomoze ;D Tylko jej powiedz o co B
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz