SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F.R,Y.Z.U.R.A

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
witam, szukałem po necie ale odziwo nie mogłem znaleźć tego co mnie interesuje.Mianowicie chodzi mi o fryzurę.Interesuje mnie taka fryzura że tył i boki ściąć maszynką bez nakładki prawie do zera a gore zostawic na 3-4 mm zeby można bylo na żel zrobić... Czy mogłby mi ktos dać pare fotek z netu jak wyglądają chlopacy w takiej fryzurze.Z góry dzięki.Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
ikf.com.pl

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
mackos40 napisałem wyraźnie że przejżałem dużo stron i nie znalazłem takiej o jaką mi chodzi a Ty pierwszą lepszą dałeś która pojawia sie na googlach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
po co c izdjecia chlopców z taka fryzurą nie wiesz jak wyglada fryzura ze boki i tyl na zero a gora na 4mm?? rozumiem jakbys chcial zobaczyc fryzure z jakims irokozem zcy cos ale nie z taka prostą fryzurą niedlugo beda tematy zeby dali zdjecia jak ssie na pałe ostrzyc albo caly lep na 2mm? chyba ci sie nudzi

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11550
3-4 mm na żel

<mar> ciekawe co robił Bóg zanim stworzył ziemie, nas itp..
<grol> bicka i klate pewnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4610
moze mu chodzilo o 3-4 cm?

TY MOW CO WIESZ
JA WIEM CO MOWIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Witam
żeby nie zakładać nowego posta podepne się tu
Czy jest jeszcze modne zostawianie z tyłu głowy takiego irokeza/trójkąta?? Mam nadzieje że wiece o co mi chodzi.
Miałem taką fryzure ale to z 3 lata temu i interesuje mnie czy nadal jest to ok.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
detonator
u mnie pol miasta chodzi z tym tandetnym irkiem

do autora
Ja sie podobnie scinam,idz do fryzjera i powiedz ze chcesz boki krocej gore dluzsza i sie bedzie co chwile pytac czy moze byc

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-07-10 14:39:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
No włśnie trzy lata temu zgoliłem to bo coraz więcej osób w tym chodziło i tak teraz myśle czy zmieniło się to czy nie. Szkoda, no ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
imo wyszło z mody a'la irokezy

ale sporo chłopaków tak nadal śmiga.

teraz moda na emo

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
emo to są chorzy ludzie ze zjechaną pyschiką :D Chociaż nie powiem jest sporo ładnych emo girlll Tylko one leca na tych w rurkach, obcislych bluzkach i z zapadnietą grzywą Ojj, a tych to co raz wiecej ;/ Co do fryzury.. pojdz do fryzjerki ona Ci na wszystko odpowie i pomoze ;D Tylko jej powiedz o co B
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Azimycin

Następny temat

B12 stosowanie

WHEY premium