SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

potężny wysiłek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37
Witam ;)

Jestem kajakarzem i w poniedziałek wyjeżdżam na 14 dniowe zgrupowanie... tzn obóz na którym będę miał dwa treningi na wodzie dziennie o stałych porach i posiłki będę otrzymywał też 3 razy dziennie o stałych porach... treningi będą bardzo wyczerpujące i co byście radzili kupić aby dla porządnej regeneracji ??? bo niemogę się zdecydować...

myślałem nad takimi zestawami

bcaa olimp 300 kps
anticatabolan olimp
dibencozide trec
taurine olimp

lub

LEUCINE STACK olimp
dibencozide trec
taurine olimp

proszę o rady czy to co wymieniłem wyżej będzie dobre albo doniczego się nie nadaje i proszę was także o wasze propozycje...

pozdrawiam i czekam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
dibenconzide bym odpuścił kupił bym jeszcze carbo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
na trzech posiłkach dziennie przy dwóch treningach odżywki na niewiele się zdadzą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37
zapomiałem jeszcze właśnie o carbo i isostarze... będę popijał te specyfiki podczas treningu :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
bcaa/leucine/ i węglowodany/carbo albo izotonik/ dla zabezpieczenia energii podczas tych treningow.
dobrze byłoby zarzucic jeszcze zma/mzb/.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1726
kup sobie gainera i wal 2-3 porcje dziennie - trochę kalorii sie przyda przy takim wysiłku

do tego dokup bcaa

ewentualnie jeszcze glutamina na regeneracje

zestaw witamin i minerałów obowiązkowo !!!!

Zmieniony przez - MuscleBody w dniu 2008-07-04 21:07:30

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

horse power + xpand , pomoc przy cyklu

Następny temat

Jak stosować kreatynę.

electro
Polecane artykuły